Zdjęcie: Pixabay

Cztery podkarpackie zespoły wystąpią podczas piątkowego (17 lipca) koncertu „Przestrzenne Wibracje” w OSW Marina w Rzeszowie. Wstęp wolny.

Koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Na scenie przy ul. Żeglarskiej zaprezentują się Pusta Przestrzeń, RoseMerry, Aga Walczak & DJ MRK oraz Riders of Deserted Seas. Uczestnicy koncertu mogą spodziewać się kilku godzin różnorodnej muzyki, każdy z wykonawców porusza się w zupełnie innej stylistyce.

Pusta Przestrzeń to rzeszowski zespół grający alternatywnego rocka, który w marcu wydał pierwszy minialbum „Pustka”. RoseMerry powstali w czerwcu 2018 r. Zainspirowani polską muzyką oraz brzmieniami Led Zeppelin postanowili zrobić coś swojego i nietypowego, otaczając się aurą kwiatów, bo to kwiaty i rock n’ roll charakteryzują ich najbardziej.

Aga Walczak to wokalistka i raperka tworzącą muzykę soul, rap i r&b. W 2019 roku wydała płytę „Biorę to na siebie”, dzięki której wygrała konkurs „Werbel 2019” na najlepszą płytę roku organizowany przez Radio Rzeszów. Agę na koncertach wspiera DJ MRK. Razem tworzą duet, który klimatycznie naprowadza na ścieżki kultury hip-hopowej.

Riders of Deserted Seas powstali w Stalowej Woli, a w obecnym składzie grają od połowy 2019 r. Inspirują się desert rockiem, stonerem, garage rockiem i nagraniami desert sessions z lat 90., a także brzmieniem vintage nawiązującym do rock and rolla i bluesa z lat 60. Ich twórczość jest wynikiem wspólnych improwizacji i fascynacji muzycznych. 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Organizatorzy przypominają o konieczności zachowania bezpiecznej odległości oraz przestrzeganiu zaleceń rządowych związanych z uczestnictwem w imprezach plenerowych.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama