W najbliższy weekend (11-12 października) w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się „Szafing”, czyli Ogólnopolska Akcja Wietrzenie Szaf. Do Rzeszowa dotrze ona w sobotę.

Na „Szafing” zaprasza portal Szafa.pl. W weekend w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu będzie można „uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki.

Przełom sezonów to okazja, żeby przejrzeć swoją szafę. Wyprzedaże ciuchów dają szansę odświeżyć garderobę i zrobić miejsce na cieplejsze ubrania.

– „Szafing” promuje ekologiczne działanie, czyli wymianę rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki – słowem wszystko, co zalega w szafach, na półkach i w szufladach – mówi Weronika Krystoń, PR Manager Grupy Szafa.pl.

– Uwielbiam wszelkie wyprzedaże ubrań, ponieważ zawsze można znaleźć coś dla siebie, coś wyjątkowego, czego nie dostanę w popularnych sieciówkach – dodaje Krystoń.

Akcja Wietrzenie Szaf w Rzeszowie odbędzie w sobotę (11 października) w Estrada Caffe w Podziemnej Trasie Turystycznej przy ul. Rynek 26. „Szafing” potrwa od godz. 11:00 do 16:00. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje i prezenty.

Zgłoszenia tych, którzy będą chcieli sprzedać lub wymienić się ubraniami, należy przesyłać na adres: szafing@grupaszafa.pl. Rezerwacja miejsca kosztuje 5 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama