Zdjęcie: Youtube.com / Nauka. To Lubię

Dr Tomasz Rożek, jeden z najbardziej znanych popularyzatorów nauki w Polsce, 18 marca poprowadzi w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wykład online pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić ?”.

Dr Tomasz jest dziennikarzem naukowym, twórcą popularnego portalu oraz kanału na YouTube „Nauka. To lubię”, z wyksztalcenia jest fizykiem medycznym.

Zmiany klimatu są uważane za jedno z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych i ekonomicznych. To w jaki sposób powinniśmy na nie reagować będzie przedmiotem spotkania online inaugurującego drugą edycję cyklu „Przybij piątkę nauce”.

Premiera spotkania pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić?” odbędzie się 18 marca, o godzinie 18:00 na kanale YouTube oraz na Facebooku WSIiZ i będzie miała charakter otwarty.

Kolejne wykłady w ramach projektu „Przybij piątkę nauce” będą w trzecią środę każdego miesiąca. – Ich tematyka dotyczyć będzie profilaktyki zdrowotnej, ekonomii, dietetyki, nowych mediów oraz współczesnej sytuacji w Polsce i na świecie – zapowiada Ksenia Burghardt, rzecznik rzeszowskiej WSIiZ. 

Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań znajdziecie na stronie internetowej WSIiZ oraz na stronie cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama