W sobotę (11 października) siatkarze Asseco Resovii rozegrają pierwszy mecz PlusLigi w sezonie 2014/2015 przed własną publicznością. Ale największą atrakcją na Podpromiu będzie puchar świata zdobyty niedawno przez polską reprezentację siatkówki.

Mecz Asseco Resovii z BBTS Bielsko-Biała rozpocznie się o godz. 17:00. Warto przyjść wcześniej, bo w hali będzie od godz. 15:45 do 16:45 wystawiony puchar świata. Jak informuje rzeszowski klub, w tym czasie wszyscy chętni będą mogli obejrzeć puchar i zrobić sobie zdjęcia.

Potem puchar zostanie zaprezentowany wszystkim kibicom zgromadzonym w hali. Nie przypadkowo trofeum zawita do Rzeszowa, bo to właśnie w Asseco Resovii gra aż pięciu mistrzów świata: Piotr Nowakowski, Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Rafał Buszek i Krzysztof Ignaczak.

W siatkarskim mundialu wzięło udział aż 9 resoviaków. Jochen Schops z reprezentacją Niemiec zdobył brązowy medal.

– Trofeum Mistrzostw Świata ma wyjątkowy, nowoczesny design który wyróżnia je spośród innych nagród, przyznawanych w międzynarodowych rozgrywkach sportowych na całym świecie – zachęca Asseco Resovia do obejrzenia pucharu.

Klub informuje, że są jeszcze wolne bilety na mecz z BBTS Bielsko-Biała. Będzie je można kupić w kasie biletowej Podpromia od godz. 14:00.

Kibice w trakcie meczu będą mogli także kupować repliki domowych o wyjazdowych koszulek Asseco Resovii. Oficjalny sklep klubu znajduje się w Galerii Rzeszów, ul. Piłsudskiego 44. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 do 18:00 i w niedziele od 10:00 do 16:00. W dniu meczu sklep w galerii jest nieczynny.

Asseco Resovia najbliższe trzy mecze rozegra we własnej hali. Kolejne: 15 października  z MKS Banimex Będzin o godz. 18:00, 18 października o godz. 14:45 z Jastrzębskim Węgle. Rezerwacje biletów na mecz z Banixem już się rozpoczęły i potrwają do 14 października do godz. 18:00. Na mecz z Jastrzębskim rezerwacje rozpoczną się w poniedziałek (12 października) od 18:00 i potrwają do 17 października do 18:00.

Bilety na pierwszy mecz kosztują 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy), na drugi odpowiednio 45 zł i 30 zł. Bilety mogą rezerwować posiadacze Kart Kibica.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama