Brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy palili w samochodzie marihuanę. Zostali przyłapani na jednym z parkingów w Starej Wsi.

W środę, około godz. 21:30 brzozowscy policjanci patrolując teren Starej Wsi zauważyli samochód, który był zaparkowany w ustronnym miejscu. W aucie było trzech młodych mężczyzn.

Podchodząc bliżej funkcjonariusze zauważyli, że jego wnętrze jest wypełnione dymem. Po odsunięciu szyby wydobył się z niego charakterystyczny zapach.

– Zachowanie osób znajdujących się w środku wskazywało na to, że ewidentnie mają coś do ukrycia przed policjantami. Mundurowi przystąpili do szczegółowej kontroli – informuje Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. Podczas przeszukania samochodu znaleźli ukryty foliowy woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badania wykonane narkotestem potwierdziły, że jest  to marihuana. Początkowo wszyscy mężczyźni zgodnie twierdzili, że marihuanę narkotyk właśnie znaleźli. Natomiast później przyznali się do palenia marihuany w samochodzie.

Policjanci zatrzymali trzy osoby w wieku 1, 18 i 20 lat. Wszyscy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do roku pozbawienia wolności.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama