Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dramat dzisiaj 14-letniej dziewczynki z podrzeszowskiej Malawy. Przez kilka lat obcował z nią płciowo jej przyrodni brat oraz czterech jego znajomych. 

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko pięciu osobom: Mariuszowi N., Grzegorzowi D., Franciszkowi D., Andrzejowi M. i Franciszkowi K.

– Zarzucono im, iż na przestrzeni kilku lat, wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się obcowania płciowego, a także innych czynności seksualnych z małoletnią poniżej lat 15 – poinformował w poniedziałek Artur Grabowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Oskarżeni mężczyźni mają od 40 do 66 lat. Jeden z nich – 40-letni Mariusz N. – jest przyrodnim bratem dziewczynki, pozostali to jego znajomi. Mariusz N. i dwaj inni mężczyźni od kilku miesięcy przebywają w areszcie. Całej piątce grozi od 2 do 12 lat więzienia. 

Według naszych informacji, dramat dziewczynki trwał około 3-4 lata, precyzyjnej daty prokuratura nie była w stanie ustalić.

– Dziewczynka w chwili zdarzeń miała 11 lat. Teraz ma 14. Dramat rozgrywał się w rodzinie dysfunkcyjnej. O współżyciu z dziewczynką dowiedzieliśmy się przy okazji innej sprawy dotyczącej znęcania się przyrodniego brata nad matką – dowiadujemy się w prokuraturze.

Z uwagi na charakter sprawy, prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na temat zakończonego już śledztwa. Proces pięciu mężczyzn będzie się toczył w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

29 KOMENTARZE

 1. nazwijmy rzeczy po imieniu, nie obcowanie płciowe a GWAŁT !!!!!!!! GWAŁT !!!!!!!!GWAŁT !!!!!!!!!!!!!! Niech gniją w więzieniu !!!!!!!!!!!!

 2. Gdzie był kurator????Gdzie Mops????Dlaczego sąsiedzi nie reagowali….Chory Świat!!!!!tak jak i ta cała zaściankowa Malawa….

 3. Niestety to nie pierwszy i ostatni taki przypadek. Zło jest było i będzie. Jak można krzywdzić takie dziecko? Kurwa chcesz ruchać idź do burdelu skurwielu. Współczuję temu dziecku jaką ma psychikę zjebaną przez pedofili. Oby ich każdego dnia w dupsko jechali w celi aż będą ziemniakami srać. Jak na moje kara adekwatna do czynu powinna być, ruszałeś dziecko przyrodzeniem na dole, to go obciąć, i broń boże żeby mu się jakaś za to renta do końca życia należała! Skurwiele będziecie się w piekle smażyć. Diabeł też ludzi potrzebuje.

 4. Czy to jest normalne ??
  Dziewczynka przez 4 lata przeżywała koszmar, do końca życia to utwkwi w jej psychice.. a oni chcą tym bydlakom dać karę od 2 do 12 ??? Dostaną pewnie z 4 i po 3 wyjdą !!!! To jest właśnie nasz kraj !!

 5. Straszna historia, szkoda dziecka, kara zdecydowanie za niska, czas na zmianę ustawy i zwiększenie kar, gdzie my żyjemy, dlaczego do tego doszło?

 6. Takie zwierzęta powinny być od razu do odstrzału albo po wyroku puścić to bydle we wsi i pozwolić mieszkańcom na samosąd.

 7. 12 lat to kpiny – tylko dożywocie i kamieniołom + czarny chleb / czarna kawa a ryż to od święta.
  Kto to prawo pisze i te wyroki wydaje czy to ta sama niereformowarna od 1945 roku Kasta ? Czy jakieś UFO ?

 8. Dlaczego? Bo byli ochrzczonymi Polakami?
  Powinno się właśnie nagłaśniać takie historie, żeby ludzie wiedzieli jaką psychopatyczną bestią może okazać się drugi człowiek.

 9. Dlaczego nie? Zatuszować? Żeby uszło im to płazem? Za takie coś powinni gnić we więzieniu, niech współwięzniowie zrobią im to samo co oni zrobili dziewczynce!!

 10. Dożywocie w kamieniołomach, 100 batów na godzinę, miska ryżu dziennie.
  Do tego obciąć przyrodzenie i kazać im je zjeść. To nie są ludzie tylko zwykłe śmiecie i tak powinni zostać potraktowani.

 11. Dożywocie wszystkim albo poucinac to czym zrobili dziecku krzywdę! 12 lat to nic w porównaniu z tym co dziecko przeżywa i jaki impakt bedzie to mialo na jej psychice i zyciu w przyszłości! Najlepiej pokazac twarze bo suma sumarow zaliczają sie do pedofili!!!

Comments are closed.