Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dzięki reakcji dzielnicowych z komisariatu w Tyczynie, jeden z mieszkańców odzyskał zgubiony portfel. Problemów może się nabawić ten, który go znalazł. 

W czwartek, ok. godz. 18:30, do będących na służbie dzielnicowych podszedł mieszkaniec Tyczyna. Poinformował policjantów, że godzinę wcześniej, wychodząc ze sklepu, zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna wrócił do sklepu i zapytał ekspedientkę, czy nikt nie zwrócił portfela, szukał również w pobliżu sklepu. Bez skutku. 

Tyczynianin poprosił o pomoc napotkanych funkcjonariuszy. Ci wytypowali mężczyznę, który mógł znaleźć portfel. Ustalili również, gdzie może on przebywać. Pojechali do 49-latka bez stałego miejsca zamieszkania. – Miał przy sobie pieniądze, których pochodzenia nie potrafił wyjaśnić – twierdzi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Ostatecznie mężczyzna przyznał się, że zabrał pieniądze ze znalezionego portfela, który później wyrzucił do śmietnika. Policjanci znaleźli portfel oraz wszystkie znajdujące się w nim dokumenty. Nietrzeźwy 49-latek trafił do izby wytrzeźwień.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W piątek policjanci zajęli się szczegółowym wyjaśnieniem zdarzenia. Odzyskane pieniądze i portfel jeszcze tego samego dnia zwrócili właścicielowi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama