Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Będzie mrocznie, odważnie, seksownie. Będzie coś zarówno dla pań, jak i panów. Będą też zignorowane wszystkie zasady i panujące normy, a to dlatego, że na wybieg wkroczą modele i modelki ubrani z najnowszej kolekcji Basi Olearki – „Punk”. Premiera w sobotę (3 grudnia) w hotelu Bristol w Rzeszowie. Imprezie patronuje Rzeszów News.

„Punk” to najnowsza kolekcja Basi Olearki, rzeszowskiej projektantki, która podbija odważnie rynek mody. Tym razem, jak wskazuje sam tytuł kolekcji, grzecznie nie będzie, ponieważ projektantka złamała wszystkie zasady, zignorowała wszystkie panujące normy i przy tym wraz z całą swoją ekipą bawiła się świetnie.

– Wszystko, co do tej pory robiłam było wyzywające, miało cechy drapieżne, stąd ta inspiracja estetyką subkultury punk. Jest ona po prostu bliska mojemu sercu – zdradza Basia Olearka.

Najnowsza kolekcja projektantki nie będzie oscylować wokół ubrań tylko na jedną porę roku, więc znajdziemy w niej wiele różnorodnych elementów. Będą to m.in. płaszcze, ramoneski, spódnice, długie suknie, kombinezony czy seksowne punkowe body.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to miłośniczki mrocznej czerni będą zachwycone, gdyż właśnie ten kolor – z jednej strony tajemniczy, z drugiej elegancki i zarazem uwodzicielski, będzie królował na wybiegu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Gdy tworzę kolekcję nie jestem w stanie zrezygnować z koloru czarnego. Chociaż się staram to i tak w efekcie końcowym ta barwa często dominuje – mówi Olearka.

Ten mroczny kolor będą jednak przełamywać refleksy brązowe i stalowe.
Tkaniną dominującą kolekcji „Punk” jest skóra naturalna w różnych ujęciach od tej twardej, licowanej, po miękką wyprawioną. Pojawi się też wiele dzianin, tkanin syntetycznych i pianek. 

Cechą charakterystyczną kolekcji są też  zaplanowane podarcia i naturalne pióra.
Podczas premierowego pokazu Basia Olearka zamierza swoich gości zaskoczyć specjalnie na tę okazję przygotowanymi konstrukcjami. O czym mowa?

– Mam taką zasadę, że przed pokazem nigdy nie zdradzam zbyt wielu szczegółów – odpowiada tajemniczo projektantka.

„Punk” to również kolekcja dla panów, którzy wśród ubrań prezentowanych na wybiegu z pewnością znajdą coś dla siebie. Podczas premierowego pokazu, który odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 w hotelu Bristol, zaproszeni goście będą mogli podziwiać aż 26 stylizacji.

Zdjęcie Materiały Basi Olearki
Zdjęcie Materiały Basi Olearki
Reklama