Zdjęcie: Ministerstwo Finansów

W piątek (24 lutego) w Galerii „Nowy Świat” w Rzeszowie będzie można wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej. To jedna z ostatnich szans na wzięcie udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród.

O tym, że warto brać udział w Narodowej Loterii Paragonowej w styczniu br. przekonał się pan Andrzej z Rzeszowa, który wygrał opla astra. Loteria powoli dobiega końca. Można brać w niej udział do 31 marca 2017 r.

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie wspólnie z Podkarpackim Urzędem Skarbowym po raz piąty organizują punkt ekspercki w Galerii „Nowy Świat” przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie. Punkt będzie czynny w najbliższy piątek od godz. 12:00 do 18.00 na poziomie 0.

Odwiedzający stanowisko będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o Narodowej Loterii Paragonowej, wziąć w niej udział rejestrując swój paragon oraz otrzymają nagrody niespodzianki.

– W punkcie informacyjnym prowadzony będzie ponadto dyżur ekspercki, podczas którego na pytania zainteresowanych oczekiwać będzie z fachową wiedzą dotyczącą przepisów o stosowaniu kas fiskalnych specjalista z Podkarpackiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie – poinformowała Edyta Furman, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

 

Zdjęcie: Podkarpacka Izba Skarbowa w Rzeszowie
Zdjęcie: Podkarpacka Izba Skarbowa w Rzeszowie

Paragony fiskalne można zgłaszać do loterii zarówno przez stronę loteriaparagonowa.gov.pl, jak i za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Automatycznie pobiera ona z paragonu takie dane jak NIP podatnika, który go wystawił, numer kasy fiskalnej, datę oraz kwotę.

Aplikacja umożliwia również wpisanie i zapamiętanie adresu e-mail i numeru telefonu uczestnika, co powoduje przepisanie tych danych do formularza zgłoszeniowego loterii. Co ważne, narzędzie to nie zbiera żadnych danych ani zdjęć paragonów. Aplikacja jest dostępna w systemach operacyjnych Android i iOS a jej znakiem rozpoznawczym jest logo loterii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aby wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub za pomocą aplikacji i zachować go.

Do wygrania samochody, tablety i laptopy. Najbliższe losowanie odbędzie się 24 marca. Do wygrania wówczas będzie sześć laptopów Lenovo Think Pad oraz pięć iPAD-ów Air2. Z kolei 20 marca będzie można wygrać dwa ople astra oraz dwa iPAD-y Air2. Nagrodą specjalną w loterii jest opel insygnia. Losowanie odbędzie się 18 kwietnia br.

Losowanie można śledzić w TVP Regionalna lub na loteriaparagonowa.gov.pl.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów mająca zachęcić obywateli do odbierania, a przedsiębiorców do wręczania paragonów fiskalnych. Wspiera rzetelnych przedsiębiorców i rzetelnych podatników.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama