Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Od czwartku (15 lipca) swoją działalność wznawia punkt darmowej pomocy prawnej oraz darmowego poradnictwa obywatelskiego przy ulicy Langiewicza 15 w Rzeszowie.

Ponadto, Urząd Miasta w Rzeszowie poinformował, że od piątku (16 lipca) punkty bezpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego będą też czynne w lokalu Rzeszowskiej Rady Seniorów przy ulicy Rynek 7. – Tam porady będą udzielane w systemie hybrydowym – podał rzeszowski magistrat.

Punkt porad prawnych przy ul. Rynek 7 będzie czynny w poniedziałek, wtorek, piątek oraz sobotę w godz. 8:00-12:00, w czwartek zaś punkt będzie udzielał porad na odległość od godz. 8:00 do 12:00. Porady obywatelskie otrzymamy na miejscu w poniedziałek, wtorek, piątek oraz sobota w godz. 16:00-20:00, a na odległość w czwartek. 

Punkt bezpłatnej pomocy prawnej przy ul. Langiewicza 15 będzie czynny od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 11:30, a punkt poradnictwa obywatelskiego w tym samym miejscu od poniedziałku do piątku, od 11:30 do 15:30.

Zapisy na porady prowadzone są pod numerem telefonu: 1 77 88 99 00 (czynnym w godzinach pracy Urzędu) oraz za pośrednictwem e-maila: pomocprawna@erzeszow.pl. W e-mailu należy podać preferowany termin (datę i godzinę) oraz adresu punktu, z którego chce się skorzystać. Ratusz zastrzega, że termin mogą zmienić ci, którzy porad udzielają.

Aktualny harmonogram pracy wszystkich punktów bezpłatnych porad prawnych działających na terenie Rzeszowa znajdziecie TUTAJ

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama