quiz-na-zywo-rzeszow

W centrum Rzeszowa, tuż obok rynku, uruchomiono niespotykaną, nowoczesną formę rozrywki pod nazwą „Quiz na żywo”. To rodzaj teleturnieju, w którym rywalizacja toczy się na stanowiskach multimedialnych, w otoczeniu przypominającym telewizyjne studio.

Poczuj się jak w telewizji

„Quiz na żywo” to rodzaj teleturnieju, w którym rywalizację toczy się pomiędzy znajomymi. Stanowiska do gry są multimedialne, wyposażone w telewizyjne oświetlenie i nagłośnienie. Uczestnicy mają wrażenie, że występują w telewizji, ale w atmosferze zabawy.

 

 

Nad rozgrywką czuwa wirtualny prowadzący. Jak w telewizyjnych teleturniejach przeprowadza uczestników przez etapy rozgrywki, w której mogą sprawdzić swoją wiedzę i kreatywność.

Studio wyposażone jest w sześć stanowisk do gry. W teleturnieju może jednocześnie uczestniczyć od 2 do nawet 12 osób. Przy jednym stanowisku można grać indywidualnie lub w parach.

Nowa forma rozrywki

– Ludzie, szczególnie młodzi, poszukują nowości, takich form relaksu, które pozwalają spędzić czas w grupie znajomych, ale inaczej niż dotychczas – mówi Mateusz Kaszyca z „Quiz na żywo”. – Nasz teleturniej oferuje nową jakość spotkań w gronie przyjaciół. To jest pomysł na wspólny wieczór z przyjaciółmi, jego rozpoczęcie lub zakończenie.   

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jak tłumaczy Mateusz Kaszyca, w grze może wziąć udział każdy, kto oczekuje dobrej zabawy i rywalizacji a znudziły go dotychczas dostępne atrakcje jak kręgle, piłkarzyki czy bilard. W „quiznazywo.pl” dostępnych jest kilka różnorodnych zestawów pytań dlatego w grze mogą brać udział zarówno dorośli jak i dzieci.

Osiem rund w czterech kategoriach  

W turnieju można przejść osiem unikalnych rund w czterech podstawowych kategoriach: „Słuszny wybór”, „Literowe wyzwanie”, „Szalone nutki” i „Słowo na topie”.

Jeśli ktoś lubi ciekawostki, chce błysnąć wiedzą przed znajomymi czy swoją drugą połówką lub jest fanem klasyków muzycznych i radiowych hitów – poczuje się doskonale w „Quiz na żywo”.

Emocje i jeszcze raz emocje

Organizatorzy zapewniają, że w kolejnych rundach „Quizu na żywo” każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, finał gry nigdy nie jest pewien. W trakcie rozgrywki, na poszczególnych etapach, prowadzenie przechodzi z rąk do rąk. Gracze mogą całkowicie odmienić przebieg rozgrywki na każdy etapie i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.   

Rozgrywki w ramach „Quiz na żywo” 

  1. „Słuszny wybór” – runda, w której uczestnicy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin życia i zaznaczają jedną z 4 odpowiedzi (rozgrywka zbliżona duchem do „Milionerów” i „1 z 10”).
  2. „Literowe wyzwanie” – runda nawiązująca do teleturnieju „Koło Fortuny”, w której gracze odgadują hasło zasłonięte okienkami.
  3. „Szalone Nutki” – runda kojarząca się z teleturniejem „Jaka to melodia?”; gracze wykazują się znajomością brzmienia przebojów, ich tytułów oraz wykonawców.
  4. „Słowo na Topie” – gracze odgadują jak na pytanie mogła odpowiedzieć grupa ankietowanych Polaków, runda nieco zbliżona do teleturnieju „Familiada”. 

Quiz na żywo” – kontakt i lokalizacja

Organizatorzy quizu chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i przyjmą rezerwację telefonicznie lub mailowo. Więcej na temat „Quiz na żywo”: Facebook i strona internetowa www.quiznazywo.pl    

  • Godziny otwarcia: codziennie od 10 do 23
  • Lokalizacja: Plac Wolności 2 (obok rynku)
  • Telefon: 739 087 747, 576 278 585
  • E-mail: kontakt@quiznazywo.pl

quiz-na-zywo-rzeszow

Reklama