Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Rzeszów znalazł się na liście 12 polskich miast, w których stacja RMF FM będzie za darmo wręczała choinki. 

“Choinki pod choinka” to akcja RMF FM, która każdego roku cieszy się dużą popularnością. Jej tegoroczna odsłona rozpocznie się 12 grudnia tradycyjnie od Katowic, a zakończy w Krakowie 23 grudnia. W każdym z 12 miast w akcji rozdawania świątecznych drzewek uczestniczyć będą gwiazdy muzyczne.

W Rzeszowie choinki będą rozdawane 22 grudnia od godz. 11:00 na Rynku do wyczerpania zapasów. Ale nie tylko tam będzie można spotkać żółto-niebieską ekipę RMF FM. – Jedno z naszych aut wypełnione choinkami przemierzać będzie ulice Bądźcie więc czujni, niewykluczone, że spotkacie je w swojej okolicy – zapowiada RMF FM. 

W Rzeszowie atmosferę świąteczną będzie podgrzewać polski wokalista Michał Szczygieł, finalista ósmej edycji programu The Voice of Poland w TVP. Na miejscu, oprócz pachnących choinek, czeka masa atrakcji dla dzieciaków. Do każdej choinki RMF FM doda paczkę gwiazdkowych słodkości oraz żółto-niebieskie bombki.

– Otrzyma je dziesięć pierwszych osób z kolejki. Ale – co ważne – będziemy je rozdawać także wśród pozostałych oczekujących. RMF FM zaplanowało z tej okazji wiele zabaw i konkursów. W każdym z miast stanie także fotobudka, będzie też wiele atrakcji w specjalnym kąciku dla najmłodszych – zapowiada Maciej Brzozowski z wydawnictwa Bauer, do którego należy Grupa RMF.

W każdym mieście pierwsze 100 osób otrzyma pierniczkowe gwiazdy. Tradycją stało się, że RMF FM nie tylko rozdaje choinki przed Bożym Narodzeniem, ale również szuka muzycznych talentów. Nie inaczej będzie tym razem. 

W każdym z 12 miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia – czyli dzień przed Wigilią – po godz. 15:00 stacja uruchomi głosowanie i to słuchacze zdecydują, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o 17:00. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16:00. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. A co mają nie przychodzić?
    Sam bym chętnie wziął lecz się wstydzę a oni są odważni mimo takiego tłumu i biorą i oszczędzają 200 stówki.
    A ty januszu czy inny typ cebulowy bedzie miał sztuczną jak jakiś lamus

Comments are closed.