Zdjęcie: Materiały prasowe

Islandzki songwriter Ragnar Ólafsson wkrótce przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. 26 września zagra w rzeszowskim pubie „Underground”. 

Ragnar Ólafsson to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne  gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Najbardziej znaną z grup Ólafssona jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, alt country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zebrał już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Islandzki artysta 26 września o 20:00 wystąpi w pubie „Underground” w Rzeszowie przy ul. Matejki 10. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł, w dniu koncertu – 35 zł. Można je kupować przez internet – TUTAJ. Wkrótce będą też dostępne w „Undergroundzie”. 

Ragnar Ólafsson do Rzeszowa przyjedzie już po raz drugi. Pierwszy koncert także odbył się w „Undergroundzie” – 22 lutego 2018 roku. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama