Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Duża popularność Potańcówek Miejskich dla Seniorów sprawiła, że doczekają się one listopadowej kontynuacji w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. 

Po sukcesie pięciu plenerowych potańcówek na rzeszowskich bulwarach, popularne zabawy przeniesione zostały końcem października do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

Odświeżona formuła imprezy ponownie spotkała się z ciepłym przyjęciem uczestników, w wyniku czego dla mieszkańców przygotowany został listopadowy cykl imprez, które odbędą we wszystkie cztery soboty miesiąca.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 3 listopada,
10 listopada, 17 listopada i 24 listopada w auli ZSM przy ul. Hetmańskiej 45a. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00.

Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Super sprawa . Wspaniały pomysł,pierwsze Bulwary A teraz na sali. No nareszcie ktoś myśli o seniorach. Oby więcej tego typu rozrywek. Dziękujemy. Prosimy pamiętać o seniorach.

  2. Najlepsze jest to jak ludzie się fantastycznie bawią i to się liczy! Alkohol nie jest priorytetem dla wszystkich! liczy się dobra zabawa,a taka jest brawo

  3. “Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy”? Czyżby już muzułmańscy fundamentaliści opanowali nasz kraj? Przecież to godzi w narodową tradycję!

Comments are closed.