Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

10 koncertów polskich artystek i artystów zobaczycie podczas drugiej edycji RE: Rzeszów Festival. Impreza już za dwa tygodnie – 28 i 29 lipca na bulwarach.

Agora, organizator RE: Rzeszów Festival, podała właśnie godziny koncertów artystów nad Wisłokiem. Tegoroczny lineup prezentuje się bardzo eklektycznie i zaplanowany został z myślą o osobach w każdym wieku i gustujących w różnych stylach muzycznych,

Usłyszymy kultowy już T.Love – warto przypomnieć sobie teksty ich największych hitów, aby móc śpiewać razem z Muńkiem Staszczykiem. Okazją do wspólnego śpiewania będzie też koncert Agnieszki Chylińskiej, która po dłuższej przerwie powróciła do koncertowania.

Festiwalowicze będą bawić się także podczas koncertów Grzegorza Hyżego, Sorry Boys, Błażeja Króla i składu Dr Misio. Będą mogli także spotkać się z artystami w festiwalowym newsroomie i zdobyć autografy.

W Rzeszowie usłyszymy także artystów młodego pokolenia. Julia Wieniawa zapowiedziała widowiskowy koncert, na którym zaprezentuje utworzy ze swojej debiutanckiej płyty „Omamy”.

Gorących wrażeń nie zabraknie także podczas występu Bedoesa 2115, bydgoskiego rapera, który wśród młodych fanów cieszy się niezmiernym powodzeniem a jego piosenki mają miliony odtworzeń w serwisach streamingowych.

Wielu młodych rzeszowian ucieszą zapewne także koncerty Janna oraz Rubensa, którzy są na najlepszej drodze do zdobycia wielkiej popularności.

Podczas drugiej edycji festiwalu, oprócz koncertów, nie zabraknie także atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz jedzenia z wielu zakątków świata serwowanego z najlepszych foodtracków.

Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca na bulwarach. Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 109 zł, karnetów – od 199 zł. Bilety do kupienia na eBilet.pl, Going i Empik Bilety, Biletomat.pl, kicket.com.

Partnerem głównym festiwalu jest miasto Rzeszów.

PROGRAM RE: RZESZÓW FESTIVAL

Zdjęcie: materiały organizatorów

Piątek (28 lipca):

– 17:00 – Sorry Boys

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 18:30 – Julia Wieniawa

– 20:00 – Błażej Król

– 21:30 – T.Love

– 23:00 – Agnieszka Chylińska

Sobota (28 lipca):

– 17:00 – Jann

– 18:30 – Rubens

– 20:00 – Dr Misio

– 21:30 – Bedoes 2115

– 23:00 – Grzegorz Hyży

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama