Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Agora zdradza kolejnych artystów, którzy wystąpią na nowym, letnim festiwalu RE: Rzeszów Festival. To Natalia Przybysz, Organek, Igo i Baasch.

RE: Rzeszów Festival odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia na bulwarach. Będą dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd i, jak obiecują organizatorzy, unikalne połączenie muzyki i światła. W organizację festiwalu włącza się miasto Rzeszów, które na dwudniowe wydarzenie nad Wisłokiem wyda milion złotych.  

Na scenie LIVE usłyszymy: Natalię Przybysz, Organka i Igo, którzy dołączyli do ogłoszonych już Brodki, Margaret, Pezeta i Zdechłego Osy. Z kolei Baasch dołącza do ogłoszonej Noviki i rządzić będzie sceną taneczną w jednym z dwóch dni festiwalu. Novika i Baasch to dyrektorzy artystyczni sceny tanecznej, to oni zaprezentują swoje muzyczne wybory.

Bulwary wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. – Chcemy zorganizować najładniejszy wizualnie festiwal na Podkarpaciu, a może i w Polsce – przypominają organizatorzy. 

Władze Rzeszowa mają nadzieję, że RE: Rzeszów Festival będziemy jednym z najważniejszych na mapie festiwalowej w Polsce. – Chcemy, żeby za parę lat RE: Rzeszów Festival był dla Rzeszowa tym, czym dla Gdyni jest Open’er Festival, dla Katowic Off Festival, czy dla Płocka Audioriver – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przez dwa dni RE: Rzeszów Festival na bulwarach odbędzie się 16 koncertów. Sprzedaż biletów i karnetów trwa od 22 kwietnia na serwisach: Ebilet.pl oraz Going i Empik Bilety. Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 79 zł, karnetów – od 129 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.

– W naszym regionie brakowało wyrazistego wydarzenia dla ludzi spragnionych najlepszej polskiej muzyki w unikalnej oprawie, szukających inspiracji i wrażeń z najwyższej półki. Nowy festiwal ma szansę to zmienić – uważają władze Rzeszowa. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama