„Reggae nad Wisłokiem” coraz bliżej, całonocne afterparty, wcześniej Nightskating

Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na czwartą edycję „Reggae nad Wisłokiem”. Impreza odbędzie się 2 czerwca na bulwarach. Po niej całonocne afterparty w klubie Vinyl. Wydarzenie poprzedzi Nightskating Rzeszów w klimatach reggae. 

 

„Reggae nad Wisłokiem” to jedyna na Podkarpaciu plenerowa impreza muzyczna poświęcona szeroko pojmowanej kulturze jamajskiej. Podczas dotychczasowych odsłon wydarzenia wielotysięczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo znanych artystów reggae z kraju i zagranicy, takich jak Mesajah, Jamal i Vavamuffin z Polski czy Ghetto Priest i Dark Angel z Wielkiej Brytanii.

Koncert Główny tegorocznej edycji „Reggae nad Wisłokiem” odbędzie się w sobotę
2 czerwca na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdami imprezy będą dwaj czołowi przedstawiciele polskiej sceny reggae – grupa TABU oraz wokalista Junior Stress, który wystąpi wraz z zespołem Sun El Band. Publiczność przed koncertami gwiazd wieczoru rozgrzeją YongSoul & Simonu, natomiast imprezę poprowadzi Roots Digital Sound feat. Kulturalny.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie strefa zabaw dla dzieci Reggaeland oraz strefa Chillout. Po Koncercie Głównym zabawa przeniesie się do rzeszowskiego klubu Vinyl przy
al. Piłsudskiego 31, gdzie odbędzie się oficjalne afterparty w klimatach dub, czyli Kuchnia Jamajska, na której wystąpią: Violinbwoy, Dubtwice, RDSS Dub & Mr. Borecki oraz Rafał Konert z Positive Thursdays.

Oficjalną imprezą towarzyszącą, która poprzedzi tegoroczne „Reggae nad Wisłokiem” będzie Nightskating Rzeszów w klimatach reggae, czyli nocny przejazd na rolkach ulicami miasta. Akcja odbędzie się 24 maja. Zbiórka uczestników o 20:30 na parkingu przy hali Podpromie.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. 

PROGRAM IMPREZY

Koncert Główny – scena na bulwarach     

– 16:00 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny

– 17:00 – YongSoul & Simonu

– 18:00 – Junior Stress & Sun El Band

– 20:00 – TABU

Dodatkowo od godz. 13:00

– Strefa dla dzieci Reggaeland

– Strefa Chillout

Afterparty – klub Vinyl

– 22:00 – Rafał Konert (Positive Thursdays)

– 00:00 – Dubtwice

– 01:00 – Violinbwoy

– 02:30 – RDSS Dub & Mr. Borecki

– 04:00 – Tune Fi Tun

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama