Zdjęcie: Hubert Komerski / Materiały prasowe
Reklama

Pola Król, Kuba Janota-Bzowski oraz Marta Malikowska oraz Marta Karwowska i Agnieszka Dziedzic przyjadą do Rzeszowa w czwartek (24 września) na premierę filmu „Tarapaty 2”.

Coraz bliżej do regionalnej premiery filmu Marty Karwowskiej „Tarapaty 2”, który powstał przy dofinansowaniu Podkarpackiej Komisji Filmowej. Produkcję będzie można zobaczyć w czwartek (24 września) w kinie Helios w Galerii Rzeszów.

Zgodnie z dobrą tradycją, do Rzeszowa na premierę przyjedzie reżyser filmu, a także producent, Agnieszka Dziedzic. Będą także aktorzy grający w „Tarapatach”: Pola Król, Kuba Janota-Bzowski oraz Marta Malikowska.

Co więcej, w dniu premiery o 16:30 w kinie odbędzie się spotkanie poświęcone promocji książki „Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2”, na którym obecni będą twórcy filmu oraz współautorka książki Katarzyna Rygiel.

O godzinie 18:00 rozpocznie się seans filmu, poprzedzony krótkim wstępem, po seansie natomiast, ok. 19:45, odbędzie się spotkanie z aktorami i twórcami „Tarapatów”.

Aby zdobyć bilety na przedprmierowy pokaz wystarczy, wziąć udział w konkursach na facebookowym wydarzeniu – TUTAJ.

„Tarapaty 2” to polski film familijny opowiadający o zazdrości i zaufaniu, z którymi przeplata się rozwiązywanie zagadki kryminalnej. Rzecz zaczyna się od tego, że z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki.

Główni bohaterowie muszą więc odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty.

Zdjęcie: Hubert Komerski / Materiały prasowe

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: