Zdjęcie: RDK
Reklama

W poniedziałek (31 sierpnia) rusza rekrutacja dla osób, które chcą kontynuować zajęcia organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury. 

Rekrutacja potrwa do 8 września. Będzie prowadzona ona w godzinach 14:00-17:30. Wszyscy zainteresowani od 31 sierpnia do 8 września muszą przesłać e-mailem dokumentację rekrutacyjną oraz potwierdzenie wniesienia opłaty wpisowej.

filia Biała – biala@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 72 1020 4391 0000 6902 0181 6966

filia Budziwój – budziwoj@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 70 1020 4391 0000 6002 0181 6958

filia Country – country@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 82 1020 4391 0000 6502 0181 6982

filia Drabinianka – drabinianka@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 77 1020 4391 0000 6702 0181 6974

filia Krynicka – krynicka@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 87 1020 4391 0000 6302 0181 6990

filia Matysówka – matysowka@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 17 1020 4391 000 6202 0145 0766 (z dopiskiem: filia Matysówka)

filia Miłocin – milocin@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 86 1020 4391 0000 6302 0181 7105

filia Pobitno – pobitno@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 78 1020 4391 0000 6402 0181 7006

– filia Przybyszówka – przybyszowka@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 83 1020 4391 0000 6202 0181 7014

– filia Słocina – slocina@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 88 1020 4391 0000 6002 0181 7022

– filia Staromieście – staromiescie@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 90 1020 4391 0000 6902 0181 7030

– filia Staroniwa – staroniwa@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 38 1020 4391 0000 6202 0181 7048

– filia Widokowa – widokowa@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 86 1020 4391 0000 6602 0181 7055

– filia Wilkowyja – wilkowyja@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 91 1020 4391 0000 6402 0181 7063

– filia Zalesie – zalesie@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 96 1020 4391 0000 6202 0181 7071

– filia Załęże – zaleze@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 41 1020 4391 0000 6602 0181 7089

– filia Zwięczyca – zwieczyca@rdk.rzeszow.pl, nr konta: 46 1020 4391 0000 6402 0181 7097

Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się podczas Dni Otwartych w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury od 14 września do 21 września w godzinach 17:00-19:00. Zapisy po Dniach Otwartych, jeżeli w wyniku rekrutacji dana filia nadal będzie miała wolne miejsca.

14 września, godz. 17:00-19:00:

– filia Drabinianka (ul. Strażacka 9)

– filia Matysówka (ul. Matysowska 99)

– filia Widokowa (ul. Widokowa 1)

15 września, godz. 17:00-19:00:

– filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170)

– filia Wilkowyja (ul. Olbrachta 120)

16 września, godz. 17:00-19:00:

– filia Krynicka (ul. Krynicka 1)

– filia Miłocin (ul. Miłocińska 75)

– filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a)

17 września 2020 r., godz. 17:00-19:00

– filia Country (ul. Herbowa 3)

– filia Załęże (ul. Księdza Jana Stączka 12)

– filia Zwięczyca (ul. Beskidzka 6)

18 września, godz. 17:00-19:00:

– filia Biała (ul. Kard. Karola Wojtyły 164)

– filia Słocina (ul. Paderewskiego 154)

– filia Staroniwa (ul. Staroniwska 46)

– filia Zalesie (ul. Wieniawskiego 84)

21 września, godz. 17:00-19:00:

– filia Budziwój (ul. Budziwojska 194)

– filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a)

Ofertę zajęć w filiach RDK znajdziecie na stronie www.rdk.rzeszow.pl

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: