Zdjęcie: materiały prasowe

Przenieś się w sam środek jednej z najważniejszych tras koncertowych w historii muzyki! Zobacz kulisy powstawania wielkiego show, które zachwyciło cały świat – nie zabraknie największych przebojów Beyoncé.

Sieć kin Helios zaprasza od 1 grudnia na „Renaissance: A film by Beyoncé”, który ukazuje przebieg trasy koncertowej „Renaissance World Tour”, od jej powstania, przez otwarcie w Sztokholmie w Szwecji, aż po finał w Kansas City w stanie Missouri.

„Renaissance” to tytuł ostatniej, siódmej płyty Beyoncé. Film o trasie koncertowej opowiada o założeniach amerykańskiej supergwiazdy muzyki pop, jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w każdy aspekt produkcji, a także o twórczym podejściu i dążeniu do stworzenia swojego legendarnego show i opanowania do perfekcji swojego rzemiosła.

Na „Renaissance World Tour” bawiło się 2,7 miliona fanów Beyoncé na całym świecie.

„Renaissance: A film by Beyoncé” w kinach Helios dostępny jest także w wersji z dźwiękiem przestrzennym „Dolby Atmos”. Bilety kosztują: 34,90 zł (15 dni i więcej przed seansem), 38,90 zł (8-14 dni przed), 40,90 zł (1-7 dni przed) i 44,90 zł (w dniu seansu). Do kupienia na helios.pl. Dopłata do „Dream” wynosi 9 zł. 

Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na film 1 grudnia w Heliosie w Galerii Rzeszów (al. Powstańców Warszawy 44), o godz. 20:00. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: od kiedy do kiedy trwała trwała trasa „Renaissance World Tour”? Na odpowiedzi czekamy do środy (29 listopada), do godz. 20:00.

Wysyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości: Beyoncé

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
Zdjęcie: materiały prasowe

Supergwiazda muzyki i biznesu

Beyoncé to pseudonim Beyoncé Giselle Knowles-Carter, pochodzącej z Houston piosenkarki i producentki pop. To jedna z najlepiej sprzedających się artystek wszech czasów, która na swoim koncie ma 28 statuetek Grammy. Najpopularniejsze przeboje Beyoncé to „Halo”, „Crazy in Love”, „If I Were A Boy”, „Sweet Dreams” czy „Single Ladies (Put a Ring on It)”.

Beyoncé zaczęła karierę muzyczną od grupy Girls Tyme, którą założyła z LaTavią Roberson i Kelly Rowland. Zespół dał podwaliny do stworzenia późniejszej formacji Destiny’s Child, w której Beyoncé nagrała hity takie jak „Say My Name”, „Solider” czy „Survivor” i wydała łącznie 5 płyt – m.in. „Destiny’s Child”, „Survivor” czy „Destiny Fulfilled”.

Pierwsza solowa płyta Beyoncé „Dangerously in Love” ukazała się w czerwcu 2003 roku i promowały ją single „Crazy in Love”, „Baby Boy”, „Me, Myself and I” oraz „Naughty Girl”. Album przyniósł artystce 5 nagród Grammy. Łącznie Beyoncé wydała 7 albumów, m.in.: „B’Day”, „I Am… Sasha Fierce”, „4”, „Lemonade” i ostatni „Renaissance”.

Łącząc siły ze swym mężem, mega gwiazdą hip-hopu Jayem-Z, Beyoncé stworzyła też popkulturowe imperium, przynoszące jej każdego roku wielomilionowy dochód i stawiające ją w gronie najbardziej majętnych ludzi w show biznesie. Beyoncé założyła markę odzieżową IVY PARK, w 2010 ukazały się pierwsze perfumy Beyoncé – Beyoncé Heat. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama