W podrzeszowskiej Świlczy powstał wyjątkowy ogród wystawowy. Otworzyła go firma Reswil we współpracy z firmą Libet.
To miejsce dla osób poszukujących aranżacyjnych inspiracji, praktycznych porad oraz konkretnych elementów do zabudowy przestrzeni wokół domu. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców okolic Rzeszowa na kompleksowe zagospodarowanie posesji, firma Reswil uruchomiła nowy punkt wraz ze specjalną strefą ekspozycyjną.
INSPIRACJE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Rozważając użycie w swoim otoczeniu betonowych nawierzchni, elementów małej architektury, a także wyrobów ceramicznych, nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego lub innych akcesoriów dekoracyjnych i użytkowych, warto zobaczyć ich potencjał kreacyjny na żywo.
Dlatego firma Reswil postawiła na rozwój przestrzeni wystawowych, w których możemy skonfrontować swoje plany inwestycyjne z gotowymi propozycjami wykorzystania szerokiego asortymentu znanego producenta materiałów nawierzchniowych i nie tylko, Libet S.A.
Dzięki współpracy obu partnerów, specjalnie zaaranżowane ekspozycje obfitują w atrakcyjne kompozycje kostek, płyt, cegieł, ogrodzeń, palisad, stopni schodowych, betonowych mebli, grysów, otoczaków, szkła dekoracyjnego, opraw oświetleniowych itp. Zebrane w jednym miejscu umożliwiają odwiedzającym wybór konkretnych, potrzebnych elementów lub stanowią dla nich inspirację do tworzenia własnych wizji aranżacyjnych.
– To nasz drugi ogród wystawowy stworzony wraz z firmą Libet. Widząc ogromne zainteresowanie produktami oferowanymi w pierwszym punkcie sprzedaży, prowadzonym w Stalowej Woli, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów rzeszowskich i zapewnić również im kompleksową, fachową obsługę – podkreśla Grzegorz Wildanger z
Reswil.
Asortyment obejmuje m.in. najnowocześniejsze rozwiązania do zabudowy tarasów i balkonów, które niejednokrotnie stanowią bardzo wymagający element realizacji przestrzeni wokół domu czy większych inwestycji.
– Dlatego służymy też profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem. Obok bieżącego kontaktu z klientami, co jakiś czas organizujemy specjalny event Design Day, w trakcie którego prowadzi on bezpłatną konsultację projektową dla zainteresowanych, którzy wcześniej umówili się z naszym handlowcem. Choć w Rzeszowie działamy od niedawna, zorganizowaliśmy już dwa takie spotkania. Raz na dwa tygodnie zapewniamy dyżur architekta krajobrazu – mówi Grzegorz Wildanger.
Najbliższe spotkanie z architektem krajobrazu odbędzie się w piątek 14 czerwca.
Sam ogród został otwarty z początkiem czerwca, czyli w momencie gdy mamy pełnie sezonu remontowego. Dlatego warto skorzystać z tej zupełnie nowej okazji do poznania potencjału współczesnych materiałów budowlanych, które stanową obecnie podstawę realizacji kompleksowych inwestycji, zarówno na posesjach prywatnych, jak i w szeroko pojętych strefach publicznych.
ZAPRASZAMY DO PUNKTÓW RESWIL:
LIBET PLATINIUM – ŚWILCZA 145 GA, 36-072 ŚWILCZA K. RZESZOWA:
– od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do 13.00
Tel. 600-430-978
LIBET PLATINIUM – UL. TOPOLOWA 1A, 37-450 STALOWA WOLA
– od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do 13.00
Tel. 608-515-455
Więcej informacji na www.reswil.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
![Rzeszów: Policyjny radiowóz wjechał „na czerwonym” i uderzył w audi. Trwa śledztwo, jest nagranie [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/policja-radiowoz-wypadek-218x150.jpg)
![Wielka akcja policji i kontrterrorystów z Rzeszowa. Mnóstwo narkotyków i zatrzymania [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/narkotyki-jaslo3-1-218x150.jpg)



![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)











![Gigant nad Sanem nabiera kształtów. Zobaczcie budowę najdłuższego mostu na Podkarpaciu [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/most-stalowa-wola-san2026-218x150.jpg)



















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)



![Rzeszów: Policyjny radiowóz wjechał „na czerwonym” i uderzył w audi. Trwa śledztwo, jest nagranie [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/policja-radiowoz-wypadek-100x70.jpg)
![Wielka akcja policji i kontrterrorystów z Rzeszowa. Mnóstwo narkotyków i zatrzymania [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/narkotyki-jaslo3-1-100x70.jpg)

