Reklama

14 września rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w nowym sezonie siatkarskim 2015/2016 – poinformował rzeszowski klub. Rezerwacja karnetów będzie podzielona na dwa etapy, zmianie uległy ceny.  

W pierwszym etapie, rezerwacji i zakupu karnetów będą mogli dokonywać kibice, którzy posiadają karnet na sezon 2014/2015.

– Rezerwacja rozpocznie się 14 września. Na zarezerwowanie i wykupienie karnetów, będą trzy tygodnie, etap ten zakończy się 4 października – poinformowała Asseco Resovia.

Miejsca, które w powyższym terminie nie zostaną zarezerwowane i wykupione, trafią do sprzedaży w etapie drugim. W nim uprawnieni do zakupu karnetu będą wszyscy kibice. Ten etap rozpocznie się 9 października.

Pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi w hali Podpromie jest zaplanowany na 7 listopada. Po zamknięciu drugiego etapu rezerwacji karnetów system zostanie skonfigurowany pod sprzedaż biletów. Ceny biletów zostaną podane w późniejszym terminie.

W sprzedaży będą następujące sektory w hali Podpromie:

– sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 600 zł

– sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 550 zł

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 – 500 zł

– Sektor F1 – 200 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”)

Kibice którzy posiadają karnety w sektorze B4, swoje karnety będą mogli zarezerwować i wykupić poprzez kontakt z Klubem Kibica, czyli Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej „Resovia”. W sprawie karnetów będzie można się kontaktować pod adresem mailowym: ssps@resovia.rzeszow.pl

Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów.

Karnet na sezon 2015/2016 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię na Podpromiu.

– Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów – zapowiada rzeszowski klub.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama