Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Nie masz planów na piątkowe wieczory? Zajrzyj do Estrady Rzeszowskiej. To właśnie tam, co piątek spotkasz maniaków kultury, napijesz się dobrej kawy lub herbaty oraz zobaczysz dobry film lub ciekawą wystawę.

Kto z Rzeszowskim Inkubatorem Kultury jest za pan brat na pewno nie raz gościł w piątkowy wieczór w murach Estrady Rzeszowskiej na SlotArt Caffe. Stowarzyszenie, które dotychczas prowadziło te spotkania, zawiesiło swoją działalność. Nie oznacza to jednak, że w piątkowe wieczory w RIK-u teraz już nic się nie będzie działo. W nadchodzący piątek  (15 lutego) rusza nowy cykl spotkań – RIKafe!

– W ramach cyklu RIKafe odbywać się  będzie szereg paneli dyskusyjnych, spotkań autorskich, projekcji filmów dokumentalnych, wernisaży wystaw, spotkań z ludźmi, którzy znają się na tym co robią – deklarują twórcy RIKafe.

Inauguracyjne spotkanie będzie osnute wokół pokazu filmu „Będzie głośno” w reżyserii Daviesa Guggenheima, który będzie połączony z dyskusją. Spotkanie rozpocznie się o 18:00. Przed projekcją dokumentu „Będzie głośno” wprowadzenie do dyskusji zrobi Monika Ignaś, wychowanka Akademii Wolontariatu. Po zakończeniu filmu, w kawiarenkowej atmosferze odbędzie się dyskusja na temat  filmu.

RIKafe odbędzie się w budynku Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24). Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy mają zagwarantowany jeden gorący napój i słodki szwedzki stół. Będzie można także zakupić dodatkowo rozgrzewające herbaty i aromatyczne kawy.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: