Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Planujesz duże zakupy i tak się składa, że akurat w Galerii Rzeszów? Świetnie się składa, bo właśnie to centrum handlowe, znajdujące się w sercu miasta, nagradza swoich klientów za zakupy w  zabawie, która polega na łowieniu… rybek. Chodzi oczywiście o zabawę  „Zarzuć wędkę po nagrody”, gdzie na klientów czeka aż 500 nagród i bon o wartości 5 tys. zł na wycieczkę z biurem podróży ITAKA.

Aby wziąć udział w akcji „Zarzuć wędkę po nagrody” wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów znajdujących się w Galerii Rzeszów na kwotę  50 zł. Kolejny krok to pójście z paragonem do Punktu Obsługi Konkursu (poziom -1 obiektu, w pobliżu fontanny). Kolejny – to odebranie kuponu konkursowego z kodem kreskowym i zarejestrowanie się na stanowisku multimedialnym. Zaraz potem można wsiąść do łodzi rybackiej i zarzucić wędkę po nagrody.

– Gra, którą proponujemy naszym kliento, jest zręcznościowa i polega na  złowieniu jak największej ilości rybek – wyjaśnia Katarzyna Panicz, event manager w Galerii Rzeszów. – Uczestnik konkursu zdobywa punkty, który system wlicza w dwa rankingi: 15-minutowy, w którym można uzyskać nagrodę rzeczową. Drugi ranking jest główny. W nim wyświetla się „Top 10” wyników z całego konkursu – dodaje.

Wędkarz, który znajdzie się na szczycie głównego rankingu zdobędzie bon o wartości 5 tys. zł na wycieczkę z biurem podróży ITAKA.

Advertisement

W rankingach 15-minutowcyh do wygrania jest aż 500 nagród rzeczowych, ufundowanych przez sklepy i punkty usługowe znajdujące się na terenie Galerii Rzeszów.

Wszyscy laureaci 15-minutowych rankingów zostaną poinformowani o możliwości odebrania nagrody rzeczowej za pośrednictwem wiadomości SMS. Zwycięzca rankingu głównego zostanie ogłoszony 7 października br. do godziny 20:30 na stronie internetowej Galerii Rzeszów oraz jej oficjalnym profilu na Facebooku.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama