Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

XIV edycja konkursu dla młodych zespołów muzycznych Rockowa Noc odbędzie się 24 sierpnia w Rzeszowie na bulwarach. Od poniedziałku (1 lipca) można wysyłać zgłoszenia do konkursu.

Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie mają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Rockowej Nocy Noc 2020 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout (18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2020 r. oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy).

Zgłoszenia do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 31 lipca br. pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin konkursu TUTAJ

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama