Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Około 4000 osób bawiło się na Rockowej Nocy 2023! Dwudniowy festiwal odbył się na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

W piątek zagrali W.S.K, Homo Twist, Dziwna Wiosna, „WaluśKraksaKryzys” i Nocny Kochanek oraz uczestnicy Przeglądu Zespołów Konkursowych.

W sobotę, z powodu burzy, odwołano występ grupy Supervoid Messengers, która zagra za rok na Rockowej Nocy. Pozostałe koncerty odbyły się zgodnie z planem. Gwiazdą była olsztyńska grupa death metalowa Vader, która w tym roku świętuje 40-lecie istnienia. 

Przed legendą wystąpili: P.PiG, Gar Wolanda (laureat przeglądu), Dopelord, Zielone Żabki i Frontside. Rockowa Noc odbyła się po raz osiemnasty. Festiwal zorganizowała Estrada Rzeszowska we współpracy z agencją Arto Music&Media.

Według wstępnych szacunków organizatorów, na Rockowej Nocy bawiło się około 4000 fanów rocka. Artur Tylamanowski z Arto Music&Media mówi, że nowa formuła festiwalu zyskuje coraz więcej fanów.

– Mieliśmy tłumy na spotkaniach z artystami, świetną atmosferę na nocnym ognisku. Wśród publiczności zauważyliśmy wiele młodych osób, co wyraźnie pokazuje że kultura rockowa ma się świetnie i warto ją wspierać. Rock ma moc! – podsumowuje Artur Tylmanowski. 

Rockowej Nocy patronował Rzeszów News. 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

P.PiG

 

Gar Wolanda

 

Dopelord 

 

Zielone Żabki

 

Frontside

 

Vader 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama