Zdjęcie: RDK

W Rzeszowie startuje Rodzinna Akademia Czasu Wolnego. Od piątku (14 lipca) do końca wakacji atrakcji nie zabraknie dla małych i dużych.

Projekt socjalny „Z uśmiechem w przyszłość”, który jest częścią Rodzinnej Akademii Czasu Wolnego, pod swoimi skrzydłami ma Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie. To cykl wakacyjnych wydarzeń, które organizuje Rzeszowski Dom Kultury. 

Akademia zawita na wakacjach na rzeszowskie place zabaw, boiska i parki. W jej programie znajdą się animacje dla dużych i małych, konkursy, zawody sportowe, gry plenerowe i wiele innych atrakcji, by dzieciaki i ich rodzice w słoneczne dni nie nudzili się w domu. 

– Mamy nadzieję, że będzie to czas budowania pozytywnych relacji, aktywności, kreatywności i bezpiecznej, beztroskiej zabawy. Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny – poinformował Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury. 

Harmonogram imprez:

– 14 lipca (piątek), godz. 17:00-19:00, osiedle Miłocin – plac przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości (ul. Miłocińska 75),

– 20 lipca (czwartek), godz. 17:00-19:00, osiedle Franciszka Kotuli – plac przy ul. Odrzykońskiej,

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 27 lipca (czwartek), godz. 17:00-19:00, osiedle Baranówka – teren zielony przy ul. Skubisza,

– 18 sierpnia (piątek), godz. 17:00-19:00, osiedle Mieszka I – boisko przy ul. Monte Cassino i ul. Gen. Kustronia,

– 25 sierpnia (piątek), godz. 17:00-19:00, osiedle Pogwizdów Nowy – plac przy OSP Rzeszów – Pogwizdów Nowy (ul. Pogwizdowska 85).

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama