Zdjęcie: materiały WSPiA

Zajęcia prowadzone w trybie mieszanym i możliwość udziału w wykładach hybrydowych – tak będzie wyglądał początek roku akademickiego 2020/2021 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

W nowym roku akademickim WSPiA planuje różne sposoby organizacji zajęć dydaktycznych. Od października zajęcia prowadzone będą w trybie mieszanym.

– Wykłady i zajęcia w dużych grupach organizowane będą w formie edukacji zdalnej za pośrednictwem platformy Microsoft Teams i Zoom. Część wykładów zostanie zorganizowana w formie hybrydowej. Będą to zajęcia organizowane w salach z równoczesną transmisją na platformie Teams – mówi Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

Część studentów po wcześniejszym zapisaniu się na listę będzie mogła uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie. Pozostali skorzystają z opcji on-line.

Ćwiczenia i zajęcia praktyczne będą toczyć się stacjonarnie pod warunkiem, że studenci zastosują się do zasad bezpieczeństwa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Decyzje o wprowadzeniu zajęć mieszanych podyktowana jest bezpieczeństwem i troską o zdrowie naszych studentów. Obserwujemy informacje podawane przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Dlatego sposób prowadzenia zajęć w nowym roku akademickim może ulec zmianie – zastrzega rzecznik Pawlak.

Podobne rozwiązanie zapowiedziała już Wyższa Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama