Zdjęcie: FONOBO Label

Estrada Rzeszowska powraca z bezpłatnymi koncertami w Letnim Ogródku Kulturalnym. Pierwszy w tym roku odbędzie się 13 maja. Zagra Rozen. 

Przy tej okazji odbędzie się dzień otwarty Estrady Rzeszowskiej. Posłuchacie nie tylko koncertu, ale również poznacie ekipę Estrady i Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, napijecie się kawy oraz poznacie budynek Estrady, który jest świeżo po remoncie. Kamienica przy ul. Jagiellońskiej 24 należała przed laty do rodziny słynnego fotografa – Edwarda Janusza.

W piątek (13 maja) o godz. 20:00 rozpocznie się bezpłatny koncert Rozen w Letnim Ogródku Kulturalnym – na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej. Rozen to projekt z pogranicza indie folku i popu. Ich twórczość to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji.

Zespół często porównywany jest do Mumford & Sons, The Lumineers oraz Of Monsters & Men. – Opowiadamy historie o tym, co wspólne – mówią sami muzycy. W swoich utworach dotykają miłości, tęsknoty, nadziei czy straty. Dzięki łączącej ich muzycznej wrażliwości przekładają je na wpadające w ucho melodie i pełne emocji, poetyckie teksty.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zespół powstał z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i autora tekstów Andrzeja Rozena.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama