Reklama

Wrzesień miesiącem przedsprzedaży w NG Development. To jedyna okazja tego typu, aby kupić mieszkanie w nowych inwestycjach tego dewelopera. Ale jest jeden warunek –  sprawdź jaki.

Najnowsza oferta NG Development, firmy odpowiedzialnej za takie projekty mieszkaniowe jak Dzielnica Parkowa, Panorama Kwiatkowskiego, Grabskiego 7 czy Nasz Gaj, brzmi nieco tajemniczo. Przedsprzedaż potrwa tylko do końca września 2021. Żeby z niej skorzystać należy jednak spełnić jeden prosty warunek.

Warunek przedsprzedaży

Deweloper stwierdził, że oferty przedsprzedażowej nie będzie publikował w Internecie oraz nie będzie udzielał informacji elektronicznie. Ofertę będzie przedstawiał jedynie w trakcie bezpośrednich spotkań w swoim biurze.

Przedsprzedaż obejmuje mieszkanie w różnych nowych inwestycjach tej spółki. Rozpiętość oferty jest szeroka, obejmuje różnorodne lokale od kawalerek aż po nietypowe apartamenty.

O co chodzi z przedsprzedażą?

Przedsprzedaż rządzi się swoimi prawami i zawsze generuje duży, a czasem ogromny ruch. W jej trakcie staramy się sprostać wymaganiom wszystkich klientów, jednak czasem zwyczajnie nie nadążamy – tłumaczy deweloper.  

Wyjątkowo szeroką pulę mieszkań, które teraz uruchamia spółka, przedstawiciele firmy będą omawiać z każdym zainteresowanym w biurze. Tylko w ten sposób – twierdzi NG Development – można zapewnić najwyższą jakość prezentacji. Opisanie różnych wariantów oferty, wymagałoby wysłania kilkuset maili z ofertami czy odpowiedziami na zapytania. Zdecydowanie łatwiej przedstawić ofertę podczas klasycznego spotkania.

Spotkamy się z każdym zainteresowanym

Przedsprzedaż mieszkań w NG Developement wzbudza zawsze wiele emocji wśród osób zainteresowanych mieszkaniami i branżą nieruchomości. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W trakcie uruchomienia swojego ostatniego projektu – osiedla Panorama Kwiatkowskiego, Deweloper odnotował bardzo dużą liczbę zapytań, za którymi pracownicy firmy z trudem nadążali.

– Dlatego oferta przedsprzedażowa jest wyłączona z obsługi elektronicznej.
Nie będziemy jej omawiać telefonicznie, mailowo, ani nawet publikować o niej informacji w internecie. Wystarczy jeden telefon na naszą centralę (782 005 005), aby umówić spotkanie na którym chętnie spotkamy się z każdym zainteresowanym – zapewnia Ewelina Kucab, dyrektor ds. sprzedaży.

Inwestycje NG Development w Rzeszowie

Deweloper odpowiada za kilka atrakcyjnych projektów inwestycyjnych realizowanych obecnie w Stolicy Podkarpacia. Ciągle można znaleźć w nich mieszkanie dla siebie.  

Dzielnica Parkowa

Samowystarczalne osiedle zlokalizowane przy zabytkowym parku Szafera. Deweloper postawił na zorganizowanie na osiedlu tak wielu usług jak to tylko możliwe – w efekcie “wszystko jest pod ręką”. Więcej: DzielnicaParkowa.pl

Panorama Kwiatkowskiego

Klejnot koronny wśród inwestycji NG Development. Plaża, molo, dostęp do wody i trasy biegowej przy Wisłoku. Ponad 100 gatunków nasadzonych roślin w planach, strefa jogi, fitnessu i mini port dla łódek. To tylko część z wielu dodatków, które mają pojawić się na terenie tego osiedla. Więcej: PanoramaKwiatkowskiego.pl

Grabskiego 7

Mieszkania z widokiem na rzekę, bezpośrednio przy trasie biegowej. Łatwy dostęp zarówno do sportowej, rozrywkowej jak i rodzinnej części miasta. Zamykający zabudowę przy Grabskiego może być bardzo atrakcyjny w szczególności dla osób aktywnych, szukających czegoś wyjątkowego czy klientów inwestycyjnych. Więcej: Grabskiego7.pl

Reklama