Fot. Namysław Tomaka / Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc

Od początku swojej kadencji, czyli już od 15 lat, Tadeusz Ferenc spotyka się na przełomie lata i jesieni z mieszkańcami rzeszowskich osiedli, aby poznać ich potrzeby i bolączki. Tym razem pierwsi w kolejce będą mieszkańcy os. Załęże.

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, zgodnie z tradycją wraz z dyrektorami poszczególnych jednostek Urzędu Miasta, spotka się z mieszkańcami rzeszowskich osiedli. – Naszym obowiązkiem jest wiedzieć, czego ludzie potrzebują – twierdzi Tadeusz Ferenc.

Idea spotkań się nie zmieni – będzie ich 30, bo tyle jest rzeszowskich osiedli. Podczas spotkań urzędnicy miejscy będą mieli okazję nie tylko wysłuchać próśb i oczekiwań mieszkańców, ale również pochwalić się co już na ich rzecz zostało zrobione.

– Obecnie ustalamy budżet na przyszły rok. Ważne jest dla nas, aby mieszkańcy zgłaszali również do niego swoje propozycje – wyjaśnia Katarzyna Pawlak z biura prasowego rzeszowskiego magistratu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Inauguracyjne tegoroczne spotkanie z Tadeuszem Ferencem odbędzie się w piątek (25 sierpnia) z mieszkańcami os. Załęże. Na spotkaniu mają być omawiane bieżące sprawy i potrzeby mieszkańców oraz projekt budżetu miasta na 2018 r. Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Rubinowej 4.

Następne spotkanie zostało zaplanowane na os. Śródmieście. Prezydent z mieszkańcami spotka się w ratuszu 1 września (piątek) również o 16:30.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama