Reklama

Ratusz rozpoczyna cykl jesiennych spotkań z mieszkańcami Rzeszowa. To dla nich okazja, by powiedzieć, czego w mieście im brakuje.

Spotkania prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenc i najważniejszych miejskich urzędników z mieszkańcami odbywają się od początku prezydentury Ferenca.

– Chcemy poznać potrzeby mieszkańców osiedli. Potem ich pomysły weryfikujemy. Inwestycje, które prowadzimy, są efektem m.in. takich spotkań – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Takich spotkań z mieszkańcami jest 29, czyli tyle, ile jest rzeszowskich osiedli. Wielogodzinne dyskusje, to dla miejskich urzędników także okazja, by pochwalili się, co w danym roku udało się dotychczas zrobić w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Inauguracyjne tegoroczne spotkanie z Tadeuszem Ferencem odbędzie się w najbliższą niedzielę (11 września) z mieszkańcami sołectwa Bzianka. Bzianka, która jeszcze należy do gminy Świlcza, od 1 stycznia 2017 r. zostanie włączona do granic administracyjnych Rzeszowa.

Na spotkaniu mają być omawiane bieżące sprawy i potrzeby mieszkańców oraz projekt budżetu miasta na 2017 r. Spotkanie odbędzie się w Domu Strażaka w Bziance. Początek o godz. 11:45.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama