Reklama

Która spośród 100 atrakcji turystycznych na Podkarpaciu cieszy się największym uznaniem? To zależy już tylko od Was. Uczestnicy plebiscytu mają szanse na nagrody.

Wystartował plebiscyt pod hasłem „Podkarpackie Ulubione” organizowany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Spośród 100 przedstawionych atrakcji turystycznych regionu internauci typują te, do których mają szczególny sentyment.

– Chodzi o miejsca, do których chętnie wracamy, z którymi wiążą się wyjątkowe wspomnienia lub te, które zrobiły na nas niezwykłe wrażenie, czyli takie osobiste Podkarpackie Ulubione – tłumaczy Anna Brzechowska-Rębisz z PROT.

Wśród atrakcji turystycznych z Rzeszowa są: Podziemna Trasa Turystyczna, Stare Miasto, Muzeum Dobranocek, Zamek Lubomirskich, Pałacyk i Aleja Pod Kasztanami.

W plebiscycie może zagłosować każdy, kto wejdzie na stronę internetową www.podkarpackie.travel. Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody: pobyty weekendowe w Siedlisku Janczar w Pstrągowej i ośrodku Polanka i Konie w Horyńcu Zdroju.

Głosowanie potrwa trzy miesiące – do połowy października. Dzięki temu jesienią przekonamy się, które atrakcje turystyczne w województwie cieszą się największym uznaniem.

Plebiscytowi towarzyszy konkurs fotograficzny pod hasłem „Fotografujemy Podkarpackie Ulubione”. – Czekamy na zdjęcia atrakcji turystycznych z Podkarpackiego. Dla laureatów mamy zatrzęsienie nagród, ale najważniejsze, że autorzy najlepszych zdjęć zostaną współtwórcami wydawnictwa prezentującego najciekawsze miejsca w regionie – zachęca do udziału w konkursie Anna Brzechowska-Rębisz.

Dla najlepszych fotografów przygotowano też nagrody w postaci pobytów w atrakcyjnych ośrodkach w regionie: Hotelu Arłamów, Perle Bieszczadów w Czarnej Bieszczadzkiej i Gęsim Zakręcie koło Ustrzyk Dolnych. Ponadto do wygrania także walizki podróżne, przewodniki, mapy, pendrive’y i inne gadżety.

Szczegóły dotyczące plebiscytu i konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione” można znaleźć na stronie www.podkarpackie.travel.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: