Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Trwa licytacja koszulki Asseco Resovii Rzeszów z podpisami zawodników. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą, którymi są utalentowani sportowcy wielu dyscyplin z całej Polski.

Przedmiotem aukcji jest koszulka meczowa Asseco Resovii z autografami zawodników.

– Jestem przekonany, że taki trykot ma dużą wartość dla kibiców rzeszowskiego klubu. Liczymy, że chętnie włączą się w akcję, a zebrane dzięki ich zaangażowaniu i hojności środki trafią do potrzebujących sportowców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja na Allegro.pl (link TUTAJ) rozpoczęła się w czwartek (23 kwietnia) i potrwa 10 dni. Kibice mogą licytować koszulkę Grzegorza Kosoka, zawodnika Resovii, podpisaną przez kolegów z drużyny. Pozyskane pieniądze zasilą konto fundacji na realizację bieżących i przyszłych projektów.

To nie pierwsza charytatywna licytacja organizowana przez Fundację Sport Twoją Szansą. W ostatnich tygodniach na aukcjach sprzedane zostały koszulka Górnika Zabrze z autografami zawodników, koszulka i rękawice z podpisem Petera Schmeichela oraz kask i bluza podpisane przez Martina Schmitta.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku. Wspiera polskie talenty materialnie oraz merytorycznie, pomaga im w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy bukmacherskiej STS.

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: