Budżet Rzeszów
Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Od maja do października można się zgłosić do loterii „Mieszkam w Rzeszowie”. Warunek? Ukończone 18 lat i meldunek w mieście. Do zdobycia cenne nagrody. 

W poniedziałek (4 maja) ruszyła nowa edycji loterii „Mieszkam w Rzeszowie”. Do zabawy można się zgłosić do 18 października poprzez kompletne i prawidłowe wypełnienie formularza w formie elektronicznej za pośrednictwem strony loterii – www.loteriarzeszow.pl.

– Jeden uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia. Pozostałe zgłoszenia nie zwiększają szansy wygrania nagrody, będą traktowane jako duplikaty i będą usuwane z bazy do losowania. W bazie do losowania pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie uczestnika loterii – wyjaśnia Agnieszka Siwak-Krzywonos z Urzędu Miasta w Rzeszowie.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 21 października 2019 roku do 18 października 2020 r. zameldowały się w Rzeszowie. – Chodzi o te osoby, które zameldowały się w Rzeszowie z innej gminy i w dniu losowania nagród (27 października 2020 rok) dalej będzie zameldowana w naszym mieście – wyjaśnia Siwak-Krzywonos. 

W loterii mogą wziąć osoby, które ukończyły 18 lat. W tym roku na zwycięzców czekają nagrody: Thermomix TM 6, telewizor LG OLED55C9, aparat Nikon D5600 18-140mm VR, odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V11 Absolute, zestaw Playstation 4 Pro + google Vr.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ponadto, w ramach loterii można także wygrać: ekspres ciśnieniowy DeLonghi, żelazko Tefal Ixeo Power QT2020, oczyszczacz powietrza Philips, głośnik Marshall Stanmore (czarny) oraz kamerę samochodową VIOFO A129 GPS DUO Dual.

Wartość całej puli nagród w loterii wynosi 28,2 tys. zł.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama