Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Drabinianka zapraszają mieszkańców
na Piknik Rodzinny na Osiedlu Drabinianka, który odbędzie się w niedzielę, 27 września. Główną atrakcją imprezy będzie koncert polskiej piosenkarki Cleo.

Piknik Rodzinny odbędzie się na placu między ulicami Graniczną a Zieloną w Rzeszowie. To zwycięskie zadanie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. 

Od godziny 14:00 do 17:00 na dzieci czekać będą darmowe urządzenia rekreacyjne oraz animacje z Centrum Zabaw Fantazja, natomiast od 19:30 występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się: instruktor zajęć muzycznych w Rzeszowskim Domu Kultury – Marcin Florczak, finalistki The Voice Kids – Wiktoria Zwolińska i Natalia Kawalec oraz gwiazda wieczoru – Cleo.

Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci. Jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1,5 mln fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 200 mln razy. Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych i internetowych, natomiast w 2014 r. Cleo reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji.

Koncert Cleo na Pikniku Rodzinnym rozpocznie się o 21:00. Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Zgłoszenia od 21 do 25 września mailowo, pisząc na adres: drabinianka@rdk.rzeszow.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula dostępne są na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: