Rekrutacja WSIiZ
Reklama

Kandydaci na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23 mogą składać dokumenty rekrutacyjne do 30 lipca 2022 roku! Jak? Korzystając z nowoczesnego systemu rekrutacyjnego online! Wystarczy wypełnić formularz i skompletować niezbędne dokumenty. Kolejny, bardzo ważny krok – to dostarczenie ich osobiście do Działu Rekrutacji WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie lub przesłanie ich za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Jaką ofertę edukacyjną przygotowała Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania?

Na naszą ofertę składają się dobrze znane i sprawdzone kierunki, ale uzupełnione o nowe specjalności, na jakie zgłaszają zapotrzebowanie specjaliści od rynku pracy. Każdy kierunek studiów ma partnerów biznesowych. Omówiliśmy z nimi program studiów, co daje pewność, że wiedza i umiejętności zdobywane w trakcie studiów naprawdę przydadzą się w przyszłej pracy – mówi Joanna Dudek, Kierownik Działu Rekrutacji WSIiZ.

W tym roku na kandydatów czeka w języku polskim 10 kierunków na studiach I stopnia, 1 kierunek na studiach jednolitych magisterskich oraz 4 kierunki na studiach II stopnia. Kandydaci mają również możliwość rozpocząć studiach w języku angielskim na 5 kierunkach I stopnia i na 2 kierunkach II stopnia.  

Wiele z nich to topowe kierunki w skali kraju – informuje Joanna Dudek. – Do najczęściej wybieranych przez studentów należą: Informatyka, Logistyka, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Filologia angielska, Kosmetologia czy Dietetyka. Z roku na rok coraz więcej młodych ludzi rozpoczyna studia w języku angielskim a ich wybór to Aviation Management, International Business Management i Information Technology.

Uczelnia co roku poszerza swoją ofertę o nowości stąd też w tym roku lista specjalności powiększyła się o następujące pozycje: Dietetyka w chorobach cywilizacyjnych, Dietetyka w sporcie i fitness, Wizaż i charakteryzacja, Trener w biznesie, Logistyka biznesu  elektronicznego, Zarządzanie projektami w organizacji, Zarządzanie zrównoważonym rozwojem.

Oferta WSIiZ na rok akademicki 2022/2023:

Studia I stopnia

– Dietetyka

– Filologia angielska

– Filologia angielska tłumaczeniowa z językiem chińskim

– Grafika komputerowa i produkcja multimedialna

– Projektowanie gier komputerowych

– Informatyka

– Programowanie

– Komunikacja cyfrowa

– Kosmetologia

– Pielęgniarstwo

– Psychologia w zarządzaniu

– Logistyka

– Zarządzanie

– Finanse i rachunkowość w zarządzaniu

 

Studia jednolite magisterskie

– Fizjoterapia

Studia II stopnia

– Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

– Projektowanie graficzne*

– Informatyka

– Cyberbezpieczeństwo

– Kosmetologia

– Zarządzanie

– Zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Studia anglojęzyczne

Bechelor

– English Philology

– Business Communication with Chinese language or with German language

– Information Technology

– Computer Science

– Game Design and Development

– Programming

– Logistics

– Nursing

– Menagement

– Aviation Management

Master

– Information Technology

– Menagement

– Global Aviation Management

Jak studiować za darmo?

Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przez cały okres studiów mogą korzystać z atrakcyjnych stypendiów. Szeroki program stypendialny oraz program wspierania najzdolniejszych studentów pozwalają na obniżenie czesnego nawet o 100% już od I semestru studiów. Co ważne – stypendia naukowe łączą się ze stypendiami socjalnymi.

W ostatnim roku akademickim ponad 900 studentów studiowało dzięki naszemu programowi stypendialnemu za darmo. O stypendia mogą ubiegać się również studenci obcokrajowcy. Aplikując na studia kandydaci mają możliwość skorzystania z Kalkulatora stypendialnego i sprawdzenia już na etapie rekrutacji, na jakie zniżki mogą liczyć.

Dodatkowe informacje o tegorocznej rekrutacji dostępne są TUTAJ.

*kierunek w trakcie uzyskiwania pozwolenia MEiN na utworzenie studiów

 

Reklama