Reklama

Kibice Asseco Resovii mogą już rezerwować bilety na mecz swojej drużyny w Lidze Mistrzów z ACH Volley Ljubljana.

Rzeszowianie mecz ze słoweńską drużyną w piątej kolejce Lidze Mistrzów rozegrają u siebie 21 stycznia o godz. 18:00. Pierwszy mecz pewnie wygrała nasza drużyna 0-3 (19:25, 23:25, 19:25). Po ostatniej kolejce w LM i wyjazdowym zwycięstwie w Berlinie z Recycling Volleys (2-3), Asseco Resovia wróciła na pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwszy etap rezerwacji biletów na rewanżowy mecz z ACH Volley Ljubljana potrwa do 11 stycznia do godz. 16:00. Ceny biletów w tym etapie kosztują 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). W pierwszym etapie rezerwacji swoich miejsc mogą dokonać posiadacze karnetów.

– Jeśli numer karnetu składa się z trzech bądź dwóch cyfr podczas rezerwacji należy go poprzedzić cyframi zero tak by składał się z 4 cyfr. Np. jeśli numer karnetu to 245 należy wpisać 0245 lub jeśli numer karnetu to 25 należy wpisać 0025 – informuje Asseco Resovia.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bilety, które w pierwszym etapie, nie zostaną zarezerwowane i odebrane trafią do drugiego etapu. W tym rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Drugi etap rezerwacji rozpocznie się 12 stycznia o godz. 18:00 i potrwa do 20 stycznia do godz. 18:00. Ceny biletów w tym etapie wynoszą 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

Osoby, które nie posiadają Kart Kibica ani karnetów, będą mogły kupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na 3 godziny przed meczem.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama