Zdjęcie: Bartosz Dubiel / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Do 28 lutego 2018 roku można przesyłać zdjęcia do konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione”. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zimowy konkurs „Podkarpackie Ulubione” organizuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w Rzeszowie we współpracy z National Geographic. Celem akcji jest ukazanie na zdjęciach największych atrakcji turystycznych Podkarpacia.

– Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym wydaniu zimowym – mówi Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Zgłoszenia i prace należy przesłać za pośrednictwem strony National Geographic (www.podkarpackie.national-geographic.pl) do 28 lutego 2018 r. Znajdziecie tam również regulamin konkursu.  

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

– Nagroda Główna – Kamera GoPro Hero 5,

– pobyt w Dworze Kombornia,

– pobyt w Zajeździe pod Caryńską,

– pobyt w Siedlisku Janczar,

– wycieczka z Biurem „Bieszczader”,

– wydawnictwa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć (szczegóły w regulaminie):

– format JPG

– rozmiar od 1 do 10 MB

– maksymalnie 5 zdjęć

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest Sabina Mermer: s.mermer@podkarpackie.traval, 17 852 00 09.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama