Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Przed nami kolejny festiwal Rzeszów Breakout Days. Będą dwa koncerty Piotra Nalepy, wystawa pamiątek związanych z grupą Breakout, a także wspólne odegranie przez gitarzystów piosenki „Kiedy byłem małym chłopcem”  przed pomnikiem Tadeusza Nalepy.

W czwartek 14 września rusza kolejna edycja festiwalu Rzeszów Breakout Days.  Tego dnia o godzinie 22:00 w Polskim Radiu Rzeszów wystąpi  Piotr Nalepa – syn Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Kameralny koncert Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie  odbędzie się w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy. Będzie transmitowany na żywo przez Radio Rzeszów i Program Trzeci Polskiego Radia. Bilety będzie można zdobyć  na antenie Polskiego Radia Rzeszów od poniedziałku (11 września).  

Również w czwartek w Estrada Caffe (Rynek 26) otwarta zostanie wystawa pamiątek poświęconych twórczości zespołu Breakout,  Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Wystawa  „Galeria na wsi Niebrów” będzie czynna do soboty  16 września. W piątek w ramach imprezy w Estrada Caffe odbędą się kolejne koncerty .O godzinie 20:00 wystąpi rzeszowski zespół Maj, a o 21:00 Bartek Grzanek.  

Najbardziej widowiskowym wydarzeniem związanym z festiwalem będzie akcja „Gramy dla Nalepy”, kiedy to w sobotę o godzinie 17:00 przed pomnikiem Tadeusza Nalepy przy ul. 3 Maja gitarzyści wspólnie zagrają jeden z największych przebojów grupy „Kiedy byłem małym chłopcem”.  Więcej o tym wydarzeniu  można przeczytać TUTAJ.

Festiwal zakończy sobotni finałowy koncert  Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie, który rozpocznie się o godzinie 18:30 na rzeszowskim Rynku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: