Do 13 marca można wysyłać prace do trzeciej edycji konkursu „Rzeszów Inaczej”. Najlepiej „przerobione” zdjęcia zostaną nagrodzone.

Konkurs organizuje Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Jego celem jest propagowanie wiedzy i umiejętności z zakresu grafiki komputerowej. Organizatorzy nie narzucają kierunku pracy, najważniejsze są ciekawe pomysły. Każdy może przysłać 4 prace. Tematem prac ma być miasto Rzeszów widziane „iNaczeJ”, Rzeszów – przyszłości, Rzeszów w centrum wydarzeń filmu S-F, itp.

Zdjęcia do „przerobienia” dostępne są TUTAJ i tylko z nich można korzystać, by wziąć udział w konkursie. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i gimnazjów powiatów rzeszowskiego, łańcuckiego, brzozowskiego, strzyżowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, kolbuszowskiego i miasta Rzeszów.

Przedmiotem konkursu są prace – pliki graficzne. Plik (pliki) w formacie JPG i minimalnym rozmiarze 2200 pikseli należy przesłać na adres: energetyk3@gmail.com do 13 marca 2015 r. W mailu należy wpisać także: imię, klasę, szkołę.

Laureaci konkursu zostaną wybrani w wyniku podsumowania punktów przyznanych przez jury konkursowe oraz punktów przyznanych w wyniku głosowania internautów na Facebooku.

Jury podczas obrad wyłoni zwycięzców przyznając:

– za 1 miejsce – 9 pkt.

– za 2 miejsce – 7 pkt.

– za 3 miejsce – 5 pkt.

– za 4 miejsce – 3 pkt.

– za 5 miejsce – 1 pkt.

– za miejsca 6-10 – 0,5 pkt.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Internauci „lajkując” swoje ulubione prace wyłonią zwycięzców, zostaną im przyznane punkty:

– za 1 miejsce – 5 pkt.

– za 2 miejsce – 4 pkt.

– za 3 miejsce – 3 pkt.

– za 4 miejsce – 2 pkt.

– za 5 miejsce – 1 pkt.

– za miejsca 6-10 – 0,5 pkt.

Końcowa liczba punktów uczestnika konkursu to suma punktów przyznanych przez jury i punktów wynikających z głosowania internautów na Facebooku. Jeśli dwóch uczestników posiadać będzie taką samą liczbę punktów – wyższe miejsce zajmuje ten, który zajął wyższe miejsce w głosowaniu internautów.

Nagrody w konkursie

Zwycięzca konkursu otrzyma dysk twardy 500GB. Za zajęcie 2. miejsca przewidziane są słuchawki komputerowe, pendrive 16GB USB 3.0 i kalkulator naukowy. Za 3 miejsce: słuchawki komputerowe i pendrive 16GB. Za 4. miejsce: pendrive 16GB. Za 5. miejsce mysz bezprzewodowa

Za 6 miejsce piłka do siatki – oficjalna klubowa piłka Asecco Resovii. Za 7. miejsce portfel Ideo, mysz przewodowa. Za 8. miejsce pendrive 8GB. Za 9 miejsce portfel Ideo i mini radyjko. Za 10 miejsce portfel Ideo.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama