O tym zdecydują internauci, głosując w konkursie zorganizowanym przez firmę Energa. Plebiscyt trwa do 12 stycznia 2014 roku.

[Not a valid template]

 

Już po raz piąty Energa wybierze „świetlną” stolicę Polski oraz zdjęcia, które najlepiej uwiecznią atmosferę świąt.  Do akcji „Świeć Się z ENERGĄ” zaproszono ponad 130 miast. Wśród nich jest m.in. Rzeszów. W dwuetapowym plebiscycie, na podstawie przesłanych przez urzędy miast zdjęć przystrojonych choinek, ulic, rynków czy placów, internauci wybiorą najpiękniej oświetlone miasto 2013 roku. Zwycięży miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów na profilu akcji na Facebook.com/swiecsie

Liderów z poszczególnych województw głosujący wybiorą w etapie wojewódzkim, który potrwa do 2 stycznia 2014 r. Następnie spośród 16 laureatów do 12 stycznia 2014 r. internauci wyłonią ogólnopolskiego zwycięzcę.

W dotychczasowych edycjach plebiscytu zwyciężał Rzeszów, Szczecin oraz Bielsko-Biała. Kto tym razem okaże się najlepszy? Jak co roku wszystko w rękach mieszkańców i wielbicieli miast, którzy swoją aktywnością i zaangażowaniem mogą pomóc nie tylko samej miejscowości w zdobyciu cennego tytułu. Każdy głos to też szansa na to, aby to właśnie do ich ulubionego miasta powędrował energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł ufundowany przez spółkę ENERGA Oświetlenie, który zostanie przeznaczony na wybrany cel charytatywny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Plebiscyt Miast to doskonały sposób na promocję swojej miejscowości. Akcja pobudza lokalny patriotyzm, przyciąga tysiące uczestników, ale również angażuje miasto w pomoc potrzebującym – mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu „Świeć Się z ENERGĄ”.

Dodatkowe informacje o akcji znajdują się w serwisie SwiecSie.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama