Mamy dla Was dobrą wiadomość. Ci, którzy czytają nas na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych, mogą korzystać z wersji mobilnej Rzeszów News. Od teraz dostęp do naszych treści jest łatwiejszy.

Do wersji mobilnej Rzeszów News przygotowywaliśmy się bardzo długo. Chcieliśmy sprawdzić, jaki procent naszych czytelników, dociera do naszych treści poprzez urządzenia mobilne. Od kilku tygodni notujemy bardzo duży wzrost czytelników, którzy śledzą nas na smartfonach, tabletach i wszelkich innych urządzeniach mobilnych. Postanowiliśmy dłużej nie czekać z wersją mobilną Rzeszów News.

Kilkutygodniowe prace zostały zakończone, a jej efekty możecie poznawać w praktyce. Nadal w wersji mobilnej macie dostęp do wszystkich naszych artykułów i zdjęć oraz poszczególnych działów. Możecie także komentować nasze publikacje.

Jednocześnie przypominamy, że jeżeli nie chcecie by coś Was ominęło na naszym Facebooku, to wystarczy, że wykonacie kilka prostych ruchów w swoich ustawieniach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W górnej części nagłówka naszej facebookowej strony znajduje się przycisk „Obserwuj”. Aby był aktywny, wystarczy w niego kliknąć. Po najechaniu zaś klawisza „Lubię to”, zaznaczcie „Otrzymuj powiadomienia”. Od tego momentu będziecie regularnie otrzymywać nasze wiadomości oraz powiadomienia.

Zachęcamy Was również do śledzenia nas na Twitterze (Twitter.com/RzeszowNews). Tam nasze informacje ukazują się najszybciej. Jesteśmy również na Google+ (google.com/+Rzeszow-newsPl) i na Instagramie (Instagram.com/rzeszownews).

Redakcja Rzeszów News

Reklama