Jeszcze przez siedem dni można zgłaszać się do konkursu „Rzeszów oczami mieszkańców”. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody.

Termin nadsyłania zgłodzeń mija 28 lipca. Należy nakręcić i zmontować materiał filmowy o długości od 1 do 10 minut, w którym przedstawione będą najbardziej atrakcyjne miejsca i wydarzenia w Rzeszowie. Nie trzeba być specjalistą w montażu, chodzi o pokazanie ciekawych miejsc w interesujący sposób. Wszystko, co kojarzy się z miastem, atrakcje, które warto poznać i ulubione lokalizacje rzeszowian powinny być główną osią całego materiału.

Celem konkursu jest promocja Rzeszowa i tego, co miasto oferuje zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym. Udział mogą wziąć wszyscy chętni, niekoniecznie osoby z stolicy Podkarpacia. Konkurs został zorganizowany w związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Kultury Miasta Rzeszowa. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie jury, które wybierze 3 najlepsze materiały.

Prace można zgłaszać osobiście, bądź przesłać pocztą na cyfrowym nośniku danych (CD, DVD, pendrive) do biura konkursu na adres: Exacto Sp. z o.o., ul. Siemieńskiego 20 lok. 38, 35-234 Rzeszów.

Do pracy konkursowej należy dołączyć wypełnione zgłoszenie, które można pobrać TUTAJ. Osoby niepełnoletnie są zobowiązania dołączyć oświadczenie prawnego opiekuna, dostępne TUTAJ. Z pełnym regulaminem konkursu możecie zapoznać się TUTAJ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Za 1 miejsce w konkursie do wygrania jest tablet. Za 2 miejsce – aparat fotograficzny, za 3 miejsce – odtwarzacz MP3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 lipca. Tego dnia w ratuszu odbędzie się finałowa gala podczas której będą wręczone nagrody. Nazwiska zwycięzców zostaną zamieszczone także na stronie kultura.erzeszow.pl i na Facebook.com/kulturawrzeszowie.

Do udziału w konkursue zachęcają Delfina i Bartek, zwycięzcy 5 edycji programu „Mam Talent”, oraz Arek Kłusowski, finalista „The Voice of Poland”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-Q3221obW6w

httpv://www.youtube.com/watch?v=ecJgkvMBqhQ

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama