Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Prezentacja kadry narodowej seniorów w skokach do wody i nowoczesnego basenu powstającego w Rzeszowie, pokaz sprawności najmłodszych rzeszowskich skoczków oraz konkurs plastyczny i licytacje fantów – tak zapowiada się sobotnia impreza „Rzeszów skacze do wody” w Centrum Handlowym Plaza. W niedzielę zaś czeka nas Grand Prix ZKS Stal Rzeszów.

„Rzeszów skacze do wody” rozpocznie się w sobotę (1 grudnia) o 14:00 w atrium rzeszowskiej Plazy. Celem wydarzenie jest popularyzacja skoków do wody oraz prezentacje sukcesów, jakie odnoszą na świecie zawodnicy z Rzeszowa. Będzie to także okazja do zapoznania się ze środowiskiem skoków do wody.

Na uczestników imprezy czekać będzie wiele atrakcji. Na początek Grzegorz Kozdrański (trener kadry narodowej juniorów) zaprezentuje skoki do wody. Odbędzie się także konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Z czym Ci się kojarzą skoki do wody” oraz licytacje fantów przekazanych m.in. przez członków kadry narodowej. Pieniądze z licytacji przeznaczone zostaną na rozwój rzeszowskiej sekcji skoków do wody.

 Jednym z ważniejszych punktów imprezy będzie prezentacja kadry narodowej seniorów oraz pokaz sprawności najmłodszych zawodników sekcji skoków do wody. Dodatkowo uczestnicy będą mogli zobaczyć prezentację nowoczesnego basenu powstającego przy ul. Matuszczaka oraz poznać plany i założenia treningowe rzeszowskiej sekcji skoków do wody.

„Plan 10-letni” przedstawi Andrzej Kozdrański – trener kadry narodowej seniorów. Imprezę zakończy panel dyskusyjny z kadrowiczami i trenerami. Sobotnia impreza zakończy się o 18:00.

W niedzielę (2 grudnia) z kolei o 14:00 na pływalni Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Ks. Jałowego 23a) rozpocznie się Grand Prix ZKS Stal Rzeszów – memoriał Jerzego  Szczerbatego. Będzie to trzecia, podsumowująca edycja zawodów dla najmłodszych połączona z pokazem zawodników Kadry Narodowej Juniorów.

„Rzeszów skacze do wody” – program

SOBOTA (1 grudnia), Plaza

14:00 – 14:10 – Rozpoczęcie;

14:10 – 14:30 – Omówienie dyscypliny skoki do wody – Grzegorz Kozdrański – trener kadry narodowej juniorów;

14:30 – 15:00 – Konkurs plastyczny dla dzieci „Z czym Ci się kojarzą skoki do wody”;

14:50 – 15:30 – Licytacja fantów;

15:30 – 15:45 – Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego;

15:45 – 16:00 – Przedstawienie kadry narodowej seniorów;

16:00 – 16:15 – Omówienie planów i założeń treningowych „Plan 10-cio letni” – Andrzej Kozdrański – trener kadry narodowej seniorów;

16:15 – 16:40 – Licytacja fantów od kadrowiczów;

16:40 – 17:10 – Pokaz sprawności najmłodszych zawodników sekcji;

17:10 – 17:30 – Prezentacja nowoczesnego basenu powstającego przy ul. Matuszczaka;

17:30 – 18:00 – Panel dyskusyjny z kadrowiczami i trenerami;

18:00 – Zakończenie.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. nowoczesny basen? a miał być park wodny tadzio robił głosowania ,rzeszowianie głosowali na park wodny i dalej cisza za to powstanie nikomu niepotrzebny basen a okoliczne miasteczka mają nawet małe parki wodne.

  2. Niszowa dyscyplina malo popularna dawno nie slyszalem a czego nie wymieniono trenera Kaczoriana o ile pamietam to chyba prekursor skokow w Rzeszowie

  3. Jakie sukcesy I jaki plan 10 letni to nie PRL chyba miasto nie odda nowego basenu na Matuszczaka w rece sekcji juz to przerabialismy polecamy uwadze mieszkancy

Comments are closed.