Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Prawie 90 tys. zł Rzeszów przeznaczył na indywidualne konsultacje psychologiczne i wsparcie interwencyjne. Pomoc jest bezpłatna. 

Bezpłatna pomoc psychologiczna jest możliwa dzięki projektowi „Wsparcie na wyciągnięcie ręki”, który realizuje Rzeszów. Z pomocy, jak informuje Beata Sander z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa, można skorzystać do 31 grudnia br. 

Udzielaniem pomocy psychologicznej zajmuje się Fundacja na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL. Dzieci i/lub rodzice dzieci z rzeszowskich placówek edukacyjnych mogą liczyć na indywidualne konsultacje psychologiczne i/lub psychoterapeutyczne.

Zapewnione jest także wsparcie w nagłych sytuacjach dla tych, którzy w ostatnim czasie doświadczyli traumy i znaleźli się w krytycznym momencie swojego życia. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Uczestnicy konsultacji są rejestrowani indywidualnie. Aby skorzystać z pomocy, wystarczy zadzwonić pod numer: 574 907 904 lub wysłać maila na: kontakt@fundacjaprofil.pl.  Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji jest na stronie www.fundacjaprofil.pl.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama