Okrągła kładka w Rzeszowie pojawia się w filmie „Kropki” autorstwa Włodka Markowicza, jednego z najpopularniejszych Youtuberów, który razem z Karolem Paciorkiem prowadził kanał „Lekko Stronniczy”.

Markowicz i Paciorek przez 4 lata prowadzili „Lekko Stronniczego” – kanał, który ma obecnie ok. 250 tys. subskrypcji, a profil na Facebooku ponad 190 tys. fanów. W tym czasie nagrali 1000 odcinków.

W ub. roku drogi popularnych Youtuberów się rozeszły. Włodek Markowicz przejął fanpage „Lekko Stronniczego” na Facebooku, a Karol Paciorek kanał na Youtube, prowadząc go pod inną nazwą „Kto wie, ten wie”. Markowicz ma także swój kanał pod swoim nazwiskiem i dotychczas zgromadził prawie 140 tys. subskrybentów.

Od kilku dni internet podobija nowy film Markowicza pt. „Kropki / Dotsa”, w którym autor zwraca uwagę na problem skupiania uwagi. „Nie zbieraj kropek. Łącz je’” – to przesłanie filmu. Markowicz dzieli się refleksjami na temat życia.

„Pomyśl, ile rzeczy na co dzień pomijasz, ile rzeczy Twój mózg uznaje za nieistotne. Zwracasz uwagę na każde auto? Na każdego przechodnia, o czym myśli, w co wierzy? Oczywiście, że nie. Nasz mózg działa tak wybiórczo, że widzi, to co uzna za istotne. Pomija całą resztę” – mówi w filmie Włodek Markowicz, przemierzając ulice polskich miast.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wśród nich jest także w Rzeszów. Na filmie pokazano okrągłą kładkę nad al. Piłsudskiego. Markowicz na nagraniu mówi, że „świat to tylko nieskończona ilość kropek i każda z tych kropek jest ze sobą połączona’.

„W życiu nie chodzi o to, żeby obłożyć się książkami, przeczytać je wszystkie i nazywać się mądrym. Bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru. Prawidzwa mądrość bierze się ze zrozumienia, a nie bezmyślnego konsumowania kropek” – mówi Wojtek Markowicz.

Film w sieci opublikował 19 sierpnia. Ma już ponad 580 tys. odsłon. Zobaczcie całe nagranie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama