Zdjęcie: Policja.pl

Rzeszowscy policjanci odkryli zwłoki 43-letniego mężczyzny w jednym z mieszkań bloku przy alei Kopisto w Rzeszowie. 

Zwłoki odkryto w czwartek (13 lipca), po godz. 7:00 rano. – Wcześniej skontaktowali się z nami krewni mężczyzny, którzy mieszkają na terenie kraju. Zaniepokojeni, że nie mogą się skontaktować z 43-latkiem, poprosili nas o interwencję i sprawdzenie mieszkania – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

43-letni mężczyzna mieszkał sam. Gdy policjanci przyjechali do mieszkania, drzwi były otwarte. Po wejściu do środka, odkryli ciało mężczyzny. Do mieszkania przyjechał także prokurator z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. To na jego polecenie, ciało 43-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych. Te mają się odbyć w przyszłym tygodniu.

Advertisement

– Na podstawie przeprowadzonych oględzin nie stwierdzono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – mówi Wojciech Kosior, wiceszef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. – Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny i czas zgonu. Ostatni raz, przed ujawnieniem zwłok, mężczyznę widziano tydzień temu – dodaje prokurator Kosior. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama