Branżowe spotkania social media organizowane są Rzeszowie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek (6 listopada) w Estrada Cafe.

Czwartkowe Spotkania Social Media to spotkania ludzi zainteresowanych branżą social media, marketingiem i PR. W trakcie spotkań profesjonaliści opowiadają o własnych doświadczeniach związanych z nowoczesnym marketingiem, zagadnieniami PR i nie tylko. To okazja do zdobycia przydatnej wiedzy wyniesionej z praktyki, a także poznania wielu ciekawych i inspirujących ludzi. Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Ideą Czwartkowych Spotkań Social Media jest integracja osób działających w branży social media, budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą, a także dobra zabawa. W spotkaniach uczestniczą pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy, ale również ludzie, którzy stawiają pierwsze kroki w social media.

Najbliższy Czwartek Social Media w Rzeszowie odbędzie się 6 listopada o godz. 19:00 i wystąpią na nim: Jacek Wach, kierownik działu marketingu i obsługi klienta w firmie BMM, który opowie jak wygląda social media wewnątrz organizacji oraz Dawid Pacha, pomysłodawca i współzałożyciel Czwartkowych Spotkań. Dawid opowie o rozwiązaniu Realdeal, które współtworzy.

– W Rzeszowie jest duża grupa ludzi, którzy interesują się zagadnieniami z branży mediów społecznościowych i nowych technologii – tłumaczy Kamila Kania, organizatorka rzeszowskich „Czwartków”. – Jest co raz więcej branżowych spotkań w naszym mieście: Czwartkowe Spotkania, Geek Girls Carrots, czy blogerzy z I blog Rze. Raz w miesiącu, przy piwie, czy herbacie możemy spotkać się z osobami, które mają takie same pasje i podyskutować o nich.

Organizatorzy Rzeszowskich Czwartków zdecydowanie chcą się rozwijać.

– Oprócz organizowania comiesięcznych spotkań, chcemy przekonać rzeszowską społeczność, że w naszym mieście jest dużo ciekawych osób, którzy mają podobną do naszej „zajawkę”, możemy czerpać od nich wiedzę, kontakty, nawiązać relacje biznesowe – tłumaczy Kamila.

Prezentacje prelegentów trwają zazwyczaj ok. 20 minut, jest też czas na dyskusję oraz pytania. Spotkania odbywają się także w innych miastach Polski, m.in. Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Katowicach, Warszawie.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama