Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Rzeszowianie w programie „Mam Talent!” zajęli szóste – Magdalena Andres – i siódme miejsce – bracia Krystian i Kamil Kłeczkowie.  Zwycięzcą okazał się akordeonista Lukas Gogol.

W sobotni wieczór został ogłoszony zwycięzca 10. edycji talent show „Mam Talent!” w TVN. Tym razem 300 tys. zł wygrał 15-letni akordeonista Lukas Gogol. W finale można było zobaczyć 10 występów, a wśród ich reprezentantów Rzeszowa. 24-letnia Magdalena Andres zajęła ostatecznie szóste miejsce, a bracia-bliźniacy 25-letni Kamil i Krystian Kłeczkowie – siódme. 

Podczas sobotniego finału najpierw wystąpili Kłeczkowie. Ich akrobatyczne popisy zachwyciły Agnieszkę Chylińska. „Genialnie” – skomentowała krótko.

Agustin Egurrola przypomniał, że to on swoim „Złotym przyciskiem” w poprzednich odcinkach dał Kłeczkom „zielone światło”, by wystąpili w finale. „Zawodowstwo. Zawsze macie pomysł. To właśnie wy – powiedział Egurrola.

„Super” – podsumowała Małgorzata Foremniak. 

Specjalnym gościem w jury w finale „Mam Talent!” był Kuba Wojewódzki: „Jesteście chyba najlepszą rzeczą, jaka w ostatnim czasie wydarzyła się w policji” – skomentował. 

Kolejną uczestniczką była Magdalena Andres. „Jest prawdziwym objawieniem” – mówił Agustin przed występem rzeszowianki. „Jest zjawiskowa” – dodawała Foremniak. 

24-latka ponownie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Amy Winehouse, tym razem „Valery”, co nie uciekło uwadze Agnieszki Chylińskiej. „Bułka z masłem dla ciebie ta Amy Winehouse. Liczyłam, że porwiesz się na coś, z czym będzie ci trudniej” – skomentowała była wokalistka O.N.A.

Kuba Wojewódzki prosił o oddanie głosów właśnie na rzeszowiankę. „Słyszę cię po raz pierwszy, ale gdybym był termometrem, to bym pękł. Pokazujesz, że poprzednicy mieli umiejętności, a ty masz talent. Mankament tego programu to brak bisów” – tak Wojewódzki ocenił występ Magdy Andres. 

Jej finałowy występ możecie zobaczyć TUTAJ.

Bracia Kłeczkowie po ogłoszeniu wyników na Facebooku napisali: „Dziękujemy WAM! Jesteście niesamowici. Dziękujemy za wszystko, czuliśmy wasze wsparcie!!! Kochamy WAS. Gratulujemy zwycięzcy”.

Pełne wyniki 10. edycji „Mam Talent!”

1. Lukas Gogol

2. Refat Abdullayev

3. Łukasz Świrk

4. Piotr Denisiuk

5. Luzik 1

6. Magda Andres

7. Bracia Kłeczek

8. Julka Kucemba

9. Ania Bębenek

10. Inna Biliaieva 

Zdjęcie: Mirosław Sosnowski / TVN

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama